Vackov se zapíše do pražské historie. V nedávných měsících se zde zabydlely stovky domácností podél ulice Malešická a pro velký úspěch a stálou poptávku se staví dál. V těsné blízkosti parku Žižkovské pece se staví dalších 208 bytů, z nichž 168 ještě nemá svého majitele. Můžete se jím stát i vy!

Z Žižkova je moderní čtvrť

Na Horním Žižkově developer vyprojektoval další čtyři výškové domy, které navazují na výstavbu ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Byty o velikosti 1 až 5 + kk budou k nastěhování v roce 2024. Jejich prodej je ale zahájen už teď. Byt ke koupi na Praze 3 je možné realizovat i po síti. Stačí si vybrat v interaktivní galerii, vznést poptávku vůči developerovi a zajistit si financování pomocí zvýhodněné hypotéky od Hyposervis Consulting.

Už žádné dělnické kolonie!

Lokalita pražského Žižkova má vzácný genius loci. Žižkov byl kdysi považován za chudinskou dělnickou kolonii, to se ale dnes zcela změnilo. Celý koncept městské architektury doznává změn a z Žižkova se stává lukrativní adresa. Doslouživší nákladové nádraží se mění v ultramoderní obchodní a rezidenční městské centrum s kompletní občanskou vybaveností, ve standardu třetího tisíciletí. A Vackov je nově klidným bytovým zázemím pro ty, kteří preferují klid a soukromí, ale životu velkoměsta chtějí být na dosah.

Bydlení pro všechny

Vybírat lze z širokého spektra jednotek, a to od jednopokojových bytů, o velikosti 31 m2, až po pětipokojový byt s plochou 114,90 m2. Každý z bytů disponuje předzahrádkou, terasou nebo balkonem. To splňuje veškeré nároky obyvatel, ať už jde o rodiny, singles nebo seniory.

K některým bytům náleží také garážová stání a sklepní kóje v podzemních podlažích nebo komory v nadzemních podlažích. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B. Za citlivým zasazením rezidence do lokality Vackova stojí architektonický ateliér KAAMA.