Sezóna jaro / léto 2021 se nese v oblasti krásy v čistém stylu. Neviditelné lesky na rty střídají ty s narůžovělými a broskvovými nádechy.

Svůdné rty, které jsou vaše
Hedvábná esence proti stárnutí na rty Sensai Total Lip Treatment jde nad rámec hydratace a zpevnění rtů. Zlepšuje definici kontur rtů, vyhlazuje vzhled svislých linií rtů a přirozeně jejich zvedá oblast kolem rtů. Esence je odrazem vysoce viskózních olejů, díky kterým dosahuje texturu s lehkým aplikováním a hedvábným efektem. Svůdné rty, které jsou vaše.

Multifuknční rozjasňovač rtů
Multifunkční krémový rozjasňovač Zuii Bio z květin vykouzlí na rtech zdravou barvu s matným finišem. Výtažek z květin a ovoce zanechává na rtech příjemnou chuť. Intenzivní hydrataci a regeneraci má na svědomí extrakt z gardénie, geránia, granátového jablka, semen hroznů, borůvek a brusinek. Krémovou konzistenci zajišťuje bambucké máslo, aloe vera a jojobový olej.

Moment čistého potěšení
Yves Saint Laurent a Rouge Volupty Shine zachycuje sladkost jara a rozjasnenosť léta. Odstín 144 Peachy Light, sladká zralá broskev, můžete vrstvit a dosáhnout tak intenzivnějšího krytí. Díky olejem a granátovému jablku s antioxidačními účinky jsou rty po celou dobu hydratované. Intenzivní lesk a komfort pro rty.

Rty jako slunce odrážející se na oceánu
Giorgio Armani Beauty a její ikonický rtěnku Lip Maestro, jehož textura se mění každým pohybem rtů. Skládá se ze sítě pružných, měkkých gelových sfér, díky čemuž na rtech působí lehce a přirozeně splyne. Světlo se odráží od průsvitných sfér a je rozprostřeny přes celou texturu rtěnky, na rtech tak dosáhnete efekt zrcadla. My jsme vybrali odstín 108 Essenza.

Pozvednuté rty bez výplně
Hydratační lesk na rty Lifter Gloss od s kyselinou hyaluronovou od Maybelline New York viditelně vyhladí povrch rtů a dodá jim vysoký lesk. Na první pohled hydratované, pozvednuté a plnější rty bez výplně. Jedinečný XXL aplikátor slouží k přípravě perfektního lesku a ke zvýraznění kontur jedním tahem.