Oslava narozenin či svátku maminky, kamarádky nebo vaší milé se blíží a vy ještě nemáte vybraný dárek? Nevadí! Na následujících řádcích vám představíme kousky, se kterými nešlápnete vedle.

Jakou kosmetiku zvolit, aby byla žena s dárkem spokojená?

Vybíráme-li kosmetiku pro ženu, měli bychom vědět, jaké vůni dává přednost. Podle toho pak volíme kořeněnou, sladkou či svěží vůni. Výbornou volbou budou vždy kvalitní dámské parfémy. V nabídce jsou dále i toaletní vody, parfémované vody či kolínské. Ty však neobsahují tolik vonných esencí, jako právě parfém.              

Jaké oblečení vybrat ženě k narozeninám či k svátku?

Vybíráme-li ženě k narozeninám či svátku oblečení, měli bychom si všímat zejména toho, jaký styl upřednostňuje. Pro aktivní ženy můžeme vybírat kvalitní funkční oblečení. Ženy, které dávají přednost elegantním outfitům, jistě ocení saténovou halenku či blůzku. Chceme-li ženě koupit módní oděv, měli bychom znát také její konfekční velikost. Jestli-že si však nejsme velikostí jistí, můžeme se zaměřit raději na stylové doplňky. Vyhneme se tak faux pas v podobě nevhodně zvolené velikosti a následné reklamaci. Každá žena jistě ocení trendy šátek, popř. šál. Při výběru oblečení pro ženu bychom se měli zaměřit i na to, jaké barvy má žena v oblibě. Zjistíme to snadno podle toho, jaké barvy na jejím oblečení uvidíme nejčastěji. Jestli-že neznáme vkus dané ženy, raději volíme decentnější odstíny, bez výrazných vzorů a motivů.         

Podle čeho vybírat šperky pro ženu?

Šperk je dárek, který nenechá žádnou ženu chladnou. Nejprve je dobré si všímat, jaké šperky žena sama nosí. Některá žena může preferovat pouze náušnice s prstýnky, jiná dává přednost náhrdelníkům a náramkům. Dále bychom se měli zaměřit na materiál, z kterého je šperk vyrobený. Velké oblíbenosti se v dnešní době těší zejména růžové zlato a platina. Chybu neuděláte ani se stříbrným šperkem či šperkem z chirurgické oceli. Chceme-li být originální, můžeme ženě vybrat šperk, který bude osazen drahým kamením. Nemusí jít pouze o blyštivé brilianty. Existuje mnoho dalších alternativ, jako je např. akvamarín, lapis či carneol, které ženu dokonale ozdobí.