Někdy stačí být ve správnou chvíli na správném místě. A to platí i pro jednu z nejzářivějších hereckých hvězd současné mladé generace Jennu Ortegu. Její herecká kariéra totiž odstartovala zajímavým způsobem: Na Facebooku.

Bylo jí teprve sedm, když její matka nahrála video právě na známou sociální síť. Šikovná holčička okamžitě zaujala castingového agenta.

Dívenka deklamující monolog byla přitom myšlena spíše recesisticky, její matka nechtěla, aby se stala herečkou. Jennina máma Natalie o filmovém průmyslu slyšela mnoho negativ a tak váhala, zda do něj malou dcerku „uvrhnout“.

Nakonec se však rozhodla svolit. Jenna byla nejprve obsazována do reklam, pracovala pro značky jako McDonald’s a Old Navy. Poté přišly televizní a filmové role. Kde všude se proslavila? Dozvíte se u nás.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jaký vliv má na zvířata a lidi úplněk nebo co to je vlastně magie a čím vším se zabývá astronomie.