Patříte k lidem, kteří se na jízdním kole chtějí cítit maximálně dobře, ale zároveň vypadat hezky, být viděni okolím a při tom všem podávat výkony, na něž budete patřičně pyšní? Pak se podívejte po oblečení CASTELLI. Tato značka má obrovskou tradici, bohaté zkušenosti, ví přesně, co cyklisté chtějí a potřebují, aby se při jízdě na kole cítili bezpečně i komfortně. Co vše vám CASTELLI přináší?

více v článku...

Pro CASTELLI nejen do Itálie

Dávno pryč jsou doby, kdy bylo oblečení CASTELLI k dostání jen v Itálii. Značka vznikla již v roce 1876 a první oblečení přišlo na svět v roce 1910. Používají ji ti nejlepší cyklisté světa a své kořeny má u slavného krejčího, jež se jmenoval Vittore Gianni. 

Jako prvního oblékla světového šampiona v cyklistice Alfreda Binda. Roku 1935 se ke značce přidal Armando Castelli a roku 1939 ji koupil.

Spolupráci díky němu tak představovali i cyklisté jako Gino Bartali a Fausto Coppi. Roku 1974 změnila značka název i logo. 

Od oblečení CASTELLI můžete očekávat neustálé inovace, co se týče použitých materiálů. Právě tato značka představila oblečení s Lycrou, později i funkční cyklistické oblečení. Později byla oficiálním dodavatelem cyklistického oblečení pro závody Giro d’Italia a Tour de France. 

Koupit si můžete CASTELLI bundy, trika, kalhoty, ponožky, čepice, návleky, šátky, vesty, rukavice, lahve na vodu a mnohé další. Vždy si budete jisti, že kupujete kvalitu. 

Dopřejte si i nové gripy nebo omotávky na kolo

Je důležité, abychom se na kole cítili dobře nejen díky oblečení. Své dovedou udělat i nepohodlné řídítka, a pokud jste takové měli možnost pár hodin v kuse držet v rukou, jistě víte, o čem je řeč… Aby vás ruce nebolely, nevznikaly otlaky ani po dlouhé trase, můžete si pořídit gripy a omotávky a rohy Race Face.

Podívejte se na kompletní nabídku na Bikero.cz, kde najdete nářadí, oblečení, kola i vše další pro cyklisty za výborné ceny.