Nutná výbava na zimu? Kromě vitamínů také teplé deky, přikrývky a peřiny. Je váš arzenál lůžkovin kompletní, nebo jsou v něm mezery? To, co vám chybí, jednoduše doplníte u nás v eshopu České lůžkoviny. Pro zahřátí jednoznačně doporučujeme teploučké péřové peřiny, povlečení z mikroplyše a mikroplyšové deky. 

více v článku...

Peří vás zahřeje ze všeho nejlépe

Nemusíte na sebe vrstvit deky a různé přikrývky, abyste se zahřáli. Jedna péřová peřina bude zaručeně stačit. Husí peří je totiž ten nejlepší přírodní izolant vůbec, chlad a zima tedy vůbec nemá šanci. 

Péřové peřiny u nás seženete v několika kategoriích podle obsahu prachového peří. Peřina LUXUS obsahuje 100% prachové peří. Prachové peří má výborné izolační vlastnosti, je drobné, nadýchané a měkkoučké. Neobsahuje žádné hrubé a ostré kousky. Náplň ze 100% prachového peří představuje nejvyšší možnou kvalitu. Proč tedy spát pod něčím jiným?

Plyšové povlečení

Co může hřát více než péřová peřina ze 100% prachového peří? Péřová peřina ze 100% prachového peří povlečena do povlečení z mikroplyše! Plyšové povlečení může s péřovou peřinou působit maličko kontrastně. Zatímco péřová peřina je přírodním produktem, povlečení z mikroplyše je vyrobeno ze 100% polyesteru. Avšak má velké výhody, kvůli kterým na něj nedáte dopustit. Je vhodné pro alergiky, hezky hřeje, je velmi pohodlné na dotek a velmi snadno se udržuje. Rychle schne a nemusí se vůbec žehlit. Plyšové povlečení hezky doplní plyšová prostěradla. 

Deky mikroplyš beránek a další

A protože nelze celou zimu strávit pouze v posteli pod peřinou, doporučujeme mít po ruce také hřejivé plyšové deky. Například mikroplyšovou deku beránek. Plyšové deky lze použít i jako přehoz přes postel. 

Péřové peřiny a polštáře, plyšové povlečení, deky z mikroplyše… to je jen drobný výčet lůžkovin, které vás mohou letošní zimu zahřát. V našem eshopu toho však najdete mnohem více. Zařiďte si nejen hřejivé, nýbrž i komfortní spaní!