Nečekáte, vyřízení je otázkou krátké chvíle, nemusíte vypisovat desítky osobních údajů a formulářů. Naopak, tohle je jednoduchý proces, s nímž si přijdete na peníze, které vaše podnikání nutně potřebuje, už do deseti minut od schválení žádosti. Připraveno je až dvacet tisíc korun a vzhledem k tomu, že nabídka je bezúčelová, nemusíte nikomu vysvětlovat, na co si chcete půjčit. Jsou to provozní výdaje nebo nákup nové elektroniky? Záleží pouze na vašem rozhodnutí!

Nováček nebo ostřílený profesionál, na tom nezáleží

Prověřování bonity, které by se táhlo delší dobu a nevedlo k odpovídajícímu výsledku? Nebo dokonce znamenalo zamítnutí žádosti? Ale ne, takový podnikatelský úvěr rozhodně není! Připravena je libovolná suma mezi 5 a 20 tisíci korunami na období sedmi až třiceti kalendářních dnů, rychlé schválení, které odpovídá potřebám a přáním mnoha OSVČ. Pokud jde o podnikání, není času nazbyt a finanční stránku věci nelze podcenit. Peníze se musí investovat ihned, rozhodně nelze dlouho čekat na odpověď banky. A co je třeba splnit, když o podobnou půjčku žádáte?

  • Platné živnostenské oprávnění. Musí tedy být možné snadno ověřit, že jste aktivním OSVČ. 
  • Vlastní účet v české bance, mobil a email. Tedy kontaktní údaje, bez nichž se podnikat nedá.
  • Insolvence, resp. exekuce je překážkou pro schválení. Nejprve doplatit dluh, až poté žádat.

Bezúčelová půjčka nevyžaduje dodatečné vysvětlování

Faktury a účtenky slouží hlavně pro vás, poskytovateli úvěru je v tomto případě rozhodně předkládat nemusíte. Půjčka pro OSVČ by s tímto dodatečným papírováním přinesla značné zdržení, což není v zájmu ani jedné ze zúčastněných stran. Úvěr je zcela bezúčelový, což v praxi znamená, že nikomu nemusíte osvětlovat důvody, kvůli kterým jste si jej chtěli sjednat.