Když mi před časem má kamarádka sdělila, že její sestřenice měla na své nedávně svatbě fotokoutek, u kterého se mohli hosté vyfotografovat buď s nějakou rekvizitou či bez ní a odejít domů s pořízenou fotografií, spíše jsem byla skeptická a přemýšlela o tom, zda je takováto věc vůbec na svatbu vhodná. Viděla bych jí totiž spíše někde na maturitním plese či firemním večírku, ale na svatbě nikoliv. Z omylu mne ovšem rázem vyvedla další kamarádka, která se stejně tak jako já měla za nedlouho vdávat a sdělila, že si fotokoutek na svatbu rovněž pořizuje, jelikož se jedná o velmi příjemnou zábavu, o které z vlastní zkušenosti ví, že přinese úspěch. Tudíž jsem usoudila, že bych nejspíše neměla být tak staromódní a o tomto mobilním ateliéru popřemýšlet. Poté, co jsem tak řekla svůj nápad svému muži, byl z něj tak nadšený, že jsme ještě tentýž den měli fotokoutek objednaný.

Fotokoutek na ples mé sestry mě přesvědčil o dobrém rozhodnutí

Aby toho nebylo málo, já sama jsem mohla vidět, jak ve skutečnosti vůbec funguje fotokoutek. Na plese mé sestry si ho totiž její třída rovněž objednala a musím uznat, že o zábavu bylo opravdu postaráno. Fronta, která se před ním tvořila, čítala zhruba tak čtyřicet lidí, kterých průběžně stále více přibývalo. Fotky, které bylo navíc možné ve fotokoutku pořídit, opravdu měli co do sebe. Syté barvy kontrastních fotek se všemi detaily jsem opravdu nečekala. Měla jsem tak naprosto jasno v tom, že tento skvělý druh zábavy na mé svatbě rozhodně nemůže chybět a svého rozhodnutí jsem tak nemusela na sestřině plese litovat.

Svatební fotokoutek byl na mé svatbě trhákem

Svatební fotokoutek se na mé svatbě stal opravdovým trhákem. Nejenže jsem se v něm vyfotila s celou svou partou přátel hned několikrát za večer, ale také oni se v tomto mobilním fotoateliéru uměli pořádně odvázat. Ti, kteří byli zpočátku vůči fotokoutku skeptičtí a nechtěli se nechat fotit, stejně ve finále stáli ve frontě, která po deváté hodině večer začala opravdu houstnout. Spokojenost tak byla dle mého názoru na všech stranách.