Přejete si odstranit škodlivé geopatogenní zóny, ale i záření počítače, televize nebo mikrovlnné trouby? Šungitové pyramidy se postarají o odstranění působení elektromagnetických polí ve vaší domácnosti.

Odstranění škodlivých zón

Máte krásnou domácnost, ale přesto se vám nedaří v noci kvalitně spát? Bojujete s únavou, neklidem nebo podrážděností členů vaší rodiny? Příčinou může být škodlivá geopatogenní zóna. Pomocí šungitové pyramidy si zajistíte odstranění nepříjemného působení geopatogenních zón, záření televize, počítače nebo mikrovlnné trouby a dalších elektromagnetických polí, které brání člověku v klidném spánku.

Co je šungit

Šungit je polyminerální uhlíková hornina, která se díky své struktuře a složení využívá proti elektromagnetickému záření. Název šungit je odvozen od karelské vesnice Šunga, která se nachází na břehu Oněžškého jezera – zde byl šungit poprvé nalezen. Jedná se o neprůsvitnou černou horninu s kovovým leskem, který díky své specifické struktuře i chemickému složení funguje jako rušič geopatogenních zón a elektromagnetického záření, používá se například i k čištění vody, kterou obohacuje o minerály.

Jak se šungitem pracovat?

Přejete si svůj domov odizolovat od škodlivého geopatogenního záření? Chtěli byste odrušit elektromagnetické záření, kterého máme v domácnostech čím dál více a jež je mnohdy příčinou nespavosti, únavy či podráždění? Stačí, když v pokoji postavíte šungitovou pyramidku a místnost přestane být rizikovou zónou. Aby správně fungovala, doporučuje se pyramidu orientovat podle světových stran. Dále stačí jednou za měsíc pyramidku opláchnout vodou a umístit na slunečné místo.

Přejete si odstranit geopatogenní zóny nebo elektromagnetické záření ve vašem bytě? Pomocí šungitové pyramidy vyrušíte škodlivé prvky ve vaší domácnosti.