Digitální úřední deska je prvek, který přináší obci mnohé klady. Jedná se o digitální panel, který kromě toho, že informuje místní občany, slouží také k propagaci obce a k dostupným informacím o místních pamětihodnostech a kulturních a sportovních akcích. Jaké jsou výhody tohoto LED panelu?

více v článku...

Informace bez omezení otevírací doby

Úřad v obci je otevřen pouze několik hodin denně, lidé si ale přejí informace také o víkendu nebo mimo úřední hodiny. Právě tuto prodlevu skvěle řeší digitální úřední deska. Občané obce se dostanou k potřebným informacím kdykoliv, prakticky v jakoukoliv denní či noční hodinu.

Turisté v obci se dozvědí vše potřebné

Pokud do vaší obce přijíždějí turisté, zřejmě se vždy netrefí do otevírací doby úřadu nebo infocentra. Digitální úřední deska přitom dokáže přinést relevantní informace o všem, co by návštěvníka obce z pohledu turistiky mohlo zajímat. Vše si pohodlně vyhledají a ve vaší obci se mohou spokojeně zdržet a využít jejích služeb.

Informace o akcích

Přejete si občany informovat o pořádání některé z kulturních nebo sportovních akcí? I k tomu slouží digitální úřední deska, ve které jsou informace stále přehledně k dispozici. Všichni, kdo jdou okolo, se tak mohou podívat na aktuální dění, které je v rámci společenského života čeká.

Aktuality z obce

Pomocí elektronické úřední desky se vám nabízí neomezený prostor, kde je možné publikovat dokumenty a důležité informace, které by měli občané vědět. Máte prostor rychle oslovit velký počet lidí a sdělit jim aktuality z dění v obci.

Pohodlně z kanceláře

Elektronickou úřední desku ovládáte přímo z vaší kanceláře, nebo třeba z pohodlí vašeho domova. Můžete tak informovat občany o aktuálním dění, nebo využít prostor pro propagaci potřeb vaší obce. K přístroji samotnému nemusíte vůbec chodit.

Také si přejete, aby se lidé dozvěděli o vaší obci co nejvíce informací v jakoukoliv denní či noční dobu?