Svět her je věčně neprobádaný trh a jedna nikdy nestačí. Pokud jste aktivními hráči, jistě víte, o čem je řeč. Spadáte do této komunity i se svým kamarádem, přičemž oba vlastníte účtem služby Steam? Věděli jste, že prostřednictvím něho můžete dostávat nebo dávat dárkové kupony / kódy, které budou sloužit pro nákup produktů v obchodě služby Steam?

Kdy a komu je možné zakoupit dárkový kupon

Kupon na jedné z nejoblíbenějších herních platforem Steam je možné zakoupit v digitální formě libovolnému uživateli, kterého máte na svém účtu ve skupině přátel alespoň 3 dny. Jakmile váš přítel tento kupon použije, dobije se mu jeho Steam peněženka a bude mu umožněno využít prostředky ke koupi zvoleného produktu v obchodě Steam. Tento proces samozřejmě funguje také obráceně, i vy můžete být dárkovým kuponem od obdarováni. Kromě toho můžete věnovat také přímo kód k využití pro nákup produktu.

Proč je výhodné dárkový kupon koupit

Pokud nevíte, jaký produkt by si konkrétní hráč přál, není nic lepšího, než mu zkrátka darovat dárkový kupon, který je možné zakoupit na více než 750 pobočkách Tipsport a Chance. Mapu všech prodejen najdete na https://www.givery.cz/mapa/

Poukaz je možné využít nejen v České republice, ale také v jiných zemích. Jakmile přítel poukaz, resp. kód využije, jeho hodnota bude převedena do peněženky v jeho měně. Pokud jste však o konkrétním produktu mluvili, a tak víte, který produkt by si přítel přál, jednoduše zakupte ten.

Co když přítel kupon nepřijme?

Pokud by se stalo, že by váš přítel kupon nepřijal, vynaložené finance rozhodně nepropadnou. Budou vráceny stejnou formou, jakou byl zaplacen, případně bude navýšeno konto vaší Steam peněženky. Využít je tak budete moci pro nákup produktů využít vy.