Manželka Joe Bidena má na svém kontě první módní přešlap.

První dámy ze všech zemí si už dávno zvykli na to, že se jim často věnuje více pozornosti než jejich manželem. Odborníci pozorně sledují zejména jejich módní počínání, aby případně věděli rychle zareagovat a zkritizovat jejich volbu.

Manželka Joe Bidena si dosud vedla v tomto směru dobře, ale stačil jeden kousek oblečení a nová módní kauza je na světě.

Lidí rozhádali výrazné silonky
Jill Biden způsobila velký rozruch na sociálních sítích pár fotografiemi z letiště. Americká první dáma se právě přesouvala z návštěvy Kalifornie zpět do Bílého domu.

Při této příležitosti si zvolila černý outfit, který byl sice dokonale sladěný, ale šokoval jedním důležitým detailem. Prezidentova manželka si totiž oblékla silonky s velmi výrazným vzorem, což v jejím věku a pozici vyznělo podle mnoha lidí velmi zvláštní.

Tento příliš moderní model způsobil na sociálních sítích velké hádky. Jedna skupina lidí Jill Biden bránila, ta druhá neváhala používat ostré slova, která skritizovali její volbu.

Odborníci to označují jako krok mimo
Módní styl aktuální první dámy hodnotili i odborníci až do tohoto momentu velmi dobře. Jelikož si zvolila kombinaci elegance, stylovosti a decentního vkusu, každý z jejích modelů vychválili až do nebes.

Proto právě tento první přešlap v jejím šatníku byl podle nich pořádným krokem mimo. O její příliš výrazném modelu dokonce řekli, že je nevkusný a vypadá v souvislosti s jejím pozicí až trapné.

Když už chtěla Jill Biden podle nich experimentovat, raději měla zkusit nějaký nový odstín, ale jistě ne takový dramatický vzor.

Běžní lidé ji označují za odvážnou
Zajímavé je, že na stranu prezidentovy manželky se postavilo mnoho běžných lidí. Na sociálních sítích její vizáž komentovali nejen její voliči, ale i obyvatelé z jiných zemí. Ti neváhali označit tento módní kousek za originální a odvážný.

Ocenili, že se nenechala svázat žádným diktátem a když se v těchto silonkách cítila dobře, tak si je bez výčitek oblékla. Otázkou však je, že i když se možná jí samotné takové výstřelky líbí, co na to řeknou její vizážisté, kteří dbají na vytvoření image dokonalé první dámy.

Opravdu je stará na takové módní kousky?
Z médií a sociálních sítí často slýcháme kritiku o tom, že bychom neměli hledět na svůj věk, postavení nebo postavu a měli bychom se oblékat a jednat tak, jak se nám to nejvíce líbí. No i když tato tvrzení čteme velmi často, až realita odkryla pravou tvář lidí.

Když už totiž vidíme na 69-leté ženě odvážnější kousek, tak se jako první kritika na ni nažene, že je už pro takové módní výstřelky stará. V tom případě zapomeneme na silná slova o tom, jak si má každý vybírat oblečení podle toho, v čem se cítí dobře.

Proto by si tito lidé měli i teď vzpomenout na to, co tak směle tvrdí a měly by se držet svých zásad. Jelikož nešlo o oficiální akci a Jill si i takovýmto způsobem ventiluje svou kreativitu, neměli by být k ní kritičtí.

Melanii by se to prý nestalo
Američané byli za ostatní roky zvyklí, že jejich první dáma patřila mezi ty nejlepší oblečené ženy na světě. Melanie Trump se proslavila dokonalým image a ve svém šatníku měla několik nádherných kousků, které inspirovaly i jiné ženy.

I kvůli tomu neváhali někteří zahraniční odborníci přijít s tvrzením, že by se to u ní nikdy nestalo a ona by na veřejnost nevyšla v takových v jejím postavení kontroverzních silonkách.

Chybičky přišli iv případě Trumpové manželky
S odstupem času už více přitom zapomněli na to, že i manželka Donalda Trumpa dopustila během své kariéry hned několika módních přešlapů. Mezi její chybička byla například návštěva v Saúdské Arábii, kde neměla podle zdejších zvyklostí šátek na vlasech a hlavě.

Na summitu G7 se zase objevila v mimořádně pestrém a extravagantním kabátě od značky Dolce & Gabbana, který vypadal až příliš kýčovitě.

Melanie na návštěvě v Saúdské Arábii neměla šátek na hlavě. Na summitu G7 se zase objevila v mimořádně pestrém a extravagantním kabátě.