Tisk Plzeň nabízí ty nejlepší služby v oblasti tisku. Vybírat můžete z různých možností, přičemž grafické studio pro vás zpracuje kompletní projekt, který se přizpůsobí vašim specifickým potřebám. Získáte tak to nejlepší, ať už se jedná o vizitky, plakáty, či billboardy.

více v článku...

Digitální tisk

Digitální tisk je s oblibou volen pro prospekty a letáky. Je totiž doporučován pro formáty 330×480 milimetrů a gramáž 80 až 350 gramů. Tisk Plzeň zajišťuje nízkonákladový a rychlý digitální tisk, materiály lze vyhotovit v černobílé i barevné variantě. Samozřejmostí je také vysoká kvalita, aby vaše tiskoviny byly bezchybné. Krom papírů lze tisknout také na fólie, samolepky, či přenosové fólie a další materiály. Před tiskem dostanete barevný náhled, abyste měli jasno, do čeho jdete.

Ofsetový tisk

Další možnosti je ofsetový tisk. Ten se hodí pro tisk letáků, samolepek, vizitek, firemních formulářů, pozvánek a mnoho dalších tiskovin. Ofsetový tisk je prováděn na papíry formátu B1. Zvolit můžete jednostranný či oboustranný tisk na různé druhy papírů. Dále je pak nabízena perforace, vazba, laminování, parciální lakování UV lakem a další nadstandardní úpravy. Nehledě na to, zda jde o reklamu či produkty pro vaši osobní potřebu.

Velkoplošný tisk

Plzeň je městem, kde ohledně tisku najdete to nejlepší. V nabídce je také velkoplošný tisk pro kvalitní reklamu. Grafické studio pro vás vytiskne vše, co potřebujete, a to klidně od jediného kusu. Využijte tisku billboardů, reprodukcí, bannerů či výstavních panelů. Tento tisk je odolný a zvládne tak bez problému venkovní prostředí. Je vodostálý a odolný vůči mechanickému poškození. O větší odolnost se pak postará lesklá laminace či laminace s použitím UV filtru.

Plzeňské studio nabízí kvalitní grafické a tiskové služby, díky kterým získáte ty nejlepší produkty.