Zejména v posledních letech zažívá stavebnictví opravdový boom, který neutichá ani s nepřiznivými predikcemi ze světových trhů. Není divu, každý investor se snaží, aby měl rychle kde bydlet, než se situace ještě zhorší. Se zakázkami se tak roztrhl jistě pytel a nezbývá čas na shánění a ověřování dodavatelů. Pojďte tedy tam, kde to někdo udělá za vás.

Představuje se unikátní komplexní obchodní platforma merXu

Vyjednávání podmínek v B2B sektoru je občas na velmi ostré lokte, hlavně firmy ve stavebnictví jsou značně ohroženy rychlým zdražováním stavebních materiálů a pozdními dodávkami. Nejen, že vás prostoje stojí nemalé peníze, ale sklízíte pak negativní recenze i od zákazníky, což ohrožuje vaše podnikání. Jděte tedy tam, kde je každý dodavatel ověřen, abyste dosáhli jistoty, jděte na https://merxu.com/cs/. V současné době už na této obchodní platformě obchodují podnikatelé a firmy z 9 zemí a jedná se tak o velmi rozšířený B2B portál se zaměřením na nespotřební zboží.

Díky tomu, že na merXu mohou obchodovat pouze ověření podnikatelé a transakce můžete provádět přímo na platformě, máte jistotu, že záruky a sliby budou dodrženy. Pojďte se tedy podívat, co všechno zde z vašeho oboru naleznete. Komplexní nabídku pro stavebnictví najdete zde https://merxu.com/cs/c/stavebniny-1976b431f4414b01b3aba9074a891523/.

Trendem není zvelebovat jen dům, ale i zahradu. MerXu je tu i pro zahradní designery

Právě v dnešní uspěchané době je velmi důležité, mít své místečko. Nabídněte svým zákazníkům možnost vytvořit si vlastní oázu klidu i na jejich zahradě. Tento rostoucí trend se stal kolébkou pro stále se rozšiřující obor designu zahrad. Společnosti, které pak dokáží zákazníkovi předložit v krátkém časovém termínu kompletní cenovou nabídku včetně plánu realizace, sklízejí samozřejmě ty nejlepší recenze.

Na merXu naleznete komplexní nabídku od základních spojovacích materiálů až po celé stavební konstrukce ve formě zahradních domků či pergol, tak se na ně pojďte podívat na https://merxu.com/cs/c/zahradni-konstrukce-fc25e5a020624b1188201b2a5cf9821a/.