Svatební den je zaručeně jedním z nejkrásnějších dnů života každé ženy. Než si ho však naplno užijete, čeká vás náročné plánování a nelehká řada příprav celého svatebního dne, od svatební výzdoby, hostiny, samotného obřadu až po večerní zábavu. Nejste v tom sami, připravili jsme si pro vás seznam plný zajímavých tipů a nápadů. 

Úspora financí

Pokud chcete ušetřit nějakou tu korunu, a nechcete kupovat zcela nové svatební dekorace a doplňky. Pro finanční úsporu se vám nabízí půjčovny svatebních dekorací a výzdob, které si můžete, jakkoliv sami naaranžovat podle vlastního stylu či stylu dle nejžhavějších trendů. Klasické svatby jsou už dlouho nahrazovány modernějšími styly, jako je například boho, vintage, retro a shabby-chic styl. 

Půjčovna mimo své služby koordinátoství nabízí také vypůjčení svatebních doplňků jako je:

  • Svatební nábytek jako je svatební houpačka, slavobrána nebo stínicí plachty proti slunci
  • Svatební doplňky jako jsou okrasné světelné řetězy a zástěny
  • Svatební výzdobu jako jsou svatební potahy na židle, ubrusy a běhouny, svatební dekorace pro výzdobu obřadu

Svatební výzdoba není povinou součástí svatebního dne, ale co by to bylo za svatbu bez dekorace či výzdob. Samozřejmě svatební výzdobu nemusíte mít na každém rohu, a je fakt že čeho je moc toho je příliš. 

Jednoduché svatební dekorace stolů nebo židlí, jsou součástí každé svatby. Není nutné se snažit o extravaganci, ale jednoduchou výzdobou v podobě květin nebo svíček, zaručeně nic nezkazíte. Typ židlí, které během svatby použijete, budou mít nemalý vliv na celkovou atmosféru stylu vaší svatby. Svatební potahy na židle jsou jednoduchou ale i příjemnou variantou, pro změnu vizuální stránky celého obřadu. 

Půjčovny svatebních dekorací a výzdob s vámi proberou koncept vaší vysněné svatební výzdoby, a u šálku kávy navrhnou ideální výzdobu na svatbu. Půjčovny nabízí i bohaté zkušenosti v oboru s možností koordinací výzdob na klíč. Půjčovna, která vám dokáže připravit svatební výzdobu na klíč, věnuje velkou pozornost i těm nejmenším detailům.  Designérka vám připraví návrh jednotlivých prvků: od květin, svatebních dekorací, svíček či výzdobu stolů a židlí. 

Svatební dekorace z půjčovny? 

  • rozhodně ano, pokud nechcete utrácet velké peníze za věci, které použijete jen jednou, a to na váš velký den D
  • svatební dekorace si vypůjčíte za příjemné ceny
  • vytvoříte si z nabízeného širokého sortimentu dokonalou svatební výzdobu podle vašich představ
  • rádi s vámi proberou koncept vaší svatební výzdoby, a u šálku kávy navrhnou ideální výzdobu na svatbu  
  • půjčovny nabízí i bohaté zkušenosti v oboru s možností koordinací výzdob na klíč