Oživení a renovace laku karoserie vozidla je ideálním prostředkem, jak zašlému laku opět navrátit lesk a krásný vzhled. Díky aplikací kvalitních keramických a grafenových nanopovlaků je navíc zajištěna maximální a dlouhodobá ochrana laku.

Detailing exteriéru

Pro detailing exteriéru můžete vybírat ze čtyř různých programů. Základ vždy zůstává stejný, ovšem některé detaily, a především výběr nanopovlaku se liší. Můžete tak získat od základního oživení laku až po profesionální renovaci a špičkovou ochranu laku. Firma RenoveCars nabízí profesionální renovace laku a detailingové služby, které z vašeho vozidla udělají vizuální klenot. Nanopovlak navíc ochrání investici vloženou do pořízení vozidla. Navíc se zvyšuje zůstatková hodnota auta.

Komplexní služby

Renovace laku je rozdělena do několika základních fází, které se pak skládají z různých služeb. U každého balíčku je samozřejmostí detailní ruční mytí, mechanická a chemická dekontaminace laku, čištění mezidveřních prostorů, podběhů a podvozkové části, motorového prostoru, disků kol a také oken. Následuje strojní čištění laku – v základu korekce drobných poškození, u lepších balíčků pak absolutní korekce poškození s optickou čistotou laku. V poslední fázi pak přichází na řadu aplikace ochrany laku.

Nanopovlaky

Ochrana laku v podobě nanopovlaků je spolehlivým řešením, jak zvýšit odolnost laku karoserie. V základním balíčku je dostupný anorganikcý nanopovlak na bázi skla. U těch lepších pak dostanete keramický povlak, který poskytuje vysokou ochranu laku po dobu dvou až tří let. Jestliže rádi využíváte ty nejlepší možnosti, pak byste rozhodně měli sáhnout po grafenovém nanopovlaku. Ten poskytuje ochranu po dobu sedmi let a má ty nejlepší vlastnosti.

Detailing exteriéru se skládá z řady různých služeb, jejichž výsledkem je opěr perfektní lak se spolehlivou ochranou.