Každý rodič chce pro své ratolesti pochopitelně to nejlepší, čemuž se není potřeba tolik divit. Problém ovšem nastává v okamžiku, kdy sami nevíte, co je pro vaše děti to nejlepší řešení v oblasti podpory imunitního systému. Malé děti jsou totiž zvláště v sychravém a mrazivém počasí náchylné na nachlazení a chřipky. Tomu jako rodič určitě chcete předejít, protože jsou s nemocí spojeny hlavně školní komplikace. Určitě řešení však nyní nabízí prodejna bylin.

více v článku...

K čemu je sirup dobrý?

Prodejna bylin se zaměřuje hlavně na kvalitní volně prodejné preparáty s pozitivními účinky na lidský organismus, k nimž se řadí také přírodní sirup pro děti. Ten je vyroben ze směsí rostlinných macerátů a je zpracován specifickou informační technologií, takže neobsahuje žádné látky, které jsou pro vašeho syna nebo dceru škodlivé. Sirupový komplex je určen hlavně k posílení normální funkce imunitního systému, což je v zimních měsících naprosto klíčové.

Jak jej dávkovat?

Dávkování sirupu pro děti není nijak složité, takže si jej bez problémů osvojíte. Dětem od 3 do 8 let věku dávejte 2,5 ml tekutiny, a to jedenkrát denně. Dětem od 9 do 15 let pak podávejte stejné množství sirupu 2krát denně a mladiství nad 15 let věku mohou užívat až 5 ml sirupu 2krát denně. Je nutné si pouze ohlídat, aby děti přibližně 20 minut před a po podání sirupového komplexu nejedli a nepili.

Kde sirup skladovat?

U drtivé většiny volně prodejných sirupů může nastat problém při nevhodném skladování. Výrobce sirupového komplexu proto jasně doporučuje sirup uložit na místo o teplotě do 25 °C, a přitom jej nevystavovat přímému slunečnímu záření, ani elektromagnetickému vlnění. Prodej bylin na toto klade velký důraz, a proto jsou v rámci popisku produktu na e-shopu vyjádřena všechna doporučení výrobce.

Chcete-li posílit imunitní systém svých ratolestí, pak si objednejte sirupový komplex z bylinky e-shop.