Kvalitní jídelní stůl z masivu se vždy vyplatí, vydrží dlouho a je pevný i pohodlný. Hodí se do každé domácnosti a vypadá velmi dekorativně.

více v článku...

Výhody stolu z masivu

Každý nábytek z masivu je zcela originálním produktem. Bývá jenom nalakován, aby vynikla struktura dřeva. Vypadá dobře v interiéru a má dekorativní přírodní vzhled. Nábytek z masivu se vám bude hodit jak do kuchyně, tak obyváku a rovněž i na terasu. Masivní jídelní stůl bude originálním a výrazným prvkem ve vaší domácnosti.

Industriální jídelní stůl je velmi bytelný a má kovové nohy, které udržují jeho stabilitu. Je velmi pevný a udrží i mohutnější nádobí nebo dekorace. Jídelní stůl s kovovýma nohama je vyveden v barvě bílé i černé. Dřevěnou desku doplňují nohy jak rovně, tak také do kříže.

Z dlouhodobého hlediska jsou dubové jídelní stoly velmi výhodné. Snadno se nerozviklají a vydrží mnoho desítek let v kuse. Je to investice, která se vyplatí, nemusíte jej často měnit. Stůl z masivu s vámi bude po celý život. Finančně tak vyjde i dlouhodobě levněji, protože jej kupujete jen jednou.

Masivní jídelní stoly

Masivní jídelní stoly jsou velmi elegantní a také dobře voní. Ve vašem domově budete cítit úžasnou vůni dřeva a pryskyřice. Obzvláště borovicové stoly mají příjemnou lesní vůni. Budete cítit harmonii přírody, která pronikne do vaší domácnosti a dodá jí útulnost.

Masivní nábytek je vybroušen z větších kusů dřeva. Vyrábí se z různých druhů dřeva, dubu, buku nebo borovice. Je 100% přírodní a bývá kombinován se sklem nebo kovem. Někdy také s plastem. Je možné sehnat nábytek z masivu i z exotických dřevin. Některé stoly nebo jiný druh nábytku se dá vyrobit i na míru přímo pro vás, je však snadnější si zakoupit ji hotový výrobek.

Jídelní stůl z masivu funkční i zdobný

Masivní stůl má mnoho tvarů, je do obdélníku, čtverce, kulatý nebo oválný. Může být menší i větší, nebo si přidat i přídavný stůl. Hodí se do menších prostor i do větších interiérů, kde bude zdobit domácnost.

Masivní nábytek se hodí i do ložnice nebo dětského pokoje, jako psací stůl. Může být i decentní a praktický. Ke stolu se dá přikoupit i lavice z masivu, kterou upotřebíte převážně v kuchyni. Masivní stůl z dubu vypadá velmi hezky a je světlý. Přírodní barva dřeva prosvětluje místnost.

Jídelní stůl z masivu může být v mnoha druzích interiérů. Oceníte jej v sytě mužském stylu s masivníma nohama v tmavém dřevě a industriálního vzhledu, ale také světlý do interiérů, připomínající skandinávský styl, který je doplněn výrobky z ratanu a vlny.

Působí velmi přirozeně a zapadne do prostředí. Je možné jej kombinovat v podstatě s čímkoliv. Bude hvězdou i na terase v přírodním prostředí se stylovými lampami a sušenými dekoracemi. Je velmi praktický a vhodný jako základ každého domova.