Rozbitý automobil je obvykle možné spravit doma v domácí dílně, nebo v autoopravně. Jednoduché opravy si zvládnou domácí kutilové sami, ovšem potíž nastává, když nemáte potřebnou náhradní součástku. Bydlíte v malé obci, nebo úplně na samotě? Tím se pro vás porouchané vozidlo stává skutečným problémem. Vyřešit jej můžete jednoduše. Vlastníte-li vůz typu Citroen nebo Peugeot, tak na webových stránkách autotech24.cz si vyberte příslušný díl, a pokud bude vážit do patnácti kilogramů, bude vám zaslán kurýrem DPD za pouhých 99 korun, ovšem pouze v rámci České republiky. Drobnou záležitost si tak hravě vyřešíte sami doma.

Větší zásilky lze převzít na odběrových místech

V momentě, kdy jste zaměstnancem autoservisu, a do dílny se vám dostal některý z vozů Citroen Berlingo, C1, C2, C3, C4, C5, C8, C-Crosser, Xsara, Picasso nebo Peugeot 107, 206, 207, 208, 307, 308, 406, 407, 4007, 508, 607, 807 a Partner, můžete samozřejmě využít nabídky prodeje použitých náhradních dílů Peugeot a Citroen. I pro vás platí, že objednané díly, jež budou vážit do patnácti kilogramů, vám doručí kurýrní přepravce společnosti DPD. Pro větší náhradní autosoučástky je třeba si domluvit osobní předání. Autotech24.cz bohužel neprovozuje službu osobního odběru. Ani to však není překážkou. Stále je výhodnější tento způsob objednávky náhradní autosoučástky, než si ji objednávat až u výrobce ve Francii.

Vynechává vám chlazení, porouchala se klimatizace? V období parních dní a dovolených se tato záležitost může stát neúnosnou, zvláště pokud plánujete cestu do zahraničí za rekreací. Bez funkční klimatizace a chlazení bude cestování velmi nepříjemné. Autotech24.cz nabízí použité náhradní díly Peugeot a Citroen a pochopitelně prodává i díly pro chlazení, topení, klimatizaci, jakož i elektrosoučásti, díly pro karoserie, do interiéru, katalyzátory FAP i příslušenství k motoru. V nabídce naleznete i použité náradní díly Peugeot do interiéru vozů Peugeot a Citroen, stejně jako táhla, lanovody, pneumatiky, disky a převodovky. Kutily potěší i prodej sad nářadí.