Na trhu s elektronikou se pohybují značky, o kterých mnoho z nás nemá tušení nebo má, ale díky tomu, že nejsou tak známé, tak jsou pro mnohé neatraktivní a lidé jsou k nim nedůvěřiví. Značka Oukitel, Ulefone a Oneplus patří mezi značky, které se svými výrobky vyrovnají světoznámým značkám.

Oukitel vs. Xiomi

Ačkoliv je značka Oukitel čínská, mobilní telefony jsou ve světě velmi prodávané. Můžeme porovnat například smartphone Oukitel Mix 2 se známým Xiomi Mix 2. Oba telefony mají rozhodně co nabídnout. Na první pohled zjistíte, že zadní kryt Xiomi je keramický, zatímco Oukitel má kryt skleněný. Stejné parametry má rozlišení telefonů, ovšem kamera Oukitelu je na tom podstatně lépe, ale zase výkon telefonu Xiomi je oproti Oukitelu vyšší.

Každopádně, smartphony značky Oukitel jsou vyráběny tak, aby byly cenově dostupné a velké nároky výrobci kladou na výdrž baterie. Tento typ telefonu může nabídnout 21 Mpix + 2 Mpix zadní duální fotoaparát, přední selfie kameru, 64 GB vnitřní paměti a mnoha dalších užitečných funkcí.

Začátky značky Ulefone moc zdárné nebyly

Značka Ulefone je ještě méně známější než Oukitel a pokud ji někdo zná, tak si ji pamatuje z doby, kdy přišla s prvními smartphony na trh – velmi negativně se ale Ulefone předvedl, mnoho lidí si na výrobky této značky stěžovalo. Jenže postupem času začala značka Ulefone své technologie zlepšovat a na trh se během posledních let dostaly opravdu unikátní kousky za skvělé ceny. Jako příklad můžeme uvést telefony Be Touch třetí generace nebo Ulefone Paris. I značka Ulefone se zaměřuje na cenovou dostupnost, a hlavně velkou výdrž baterie, což ocení mnoho z nás.

Oneplus patří k těm nejlepším

OnePlus nepatří zrovna mezi ty nejlevnější značky, ovšem výrobky této značky se zařadily mezi světové špičky, mnohdy jsou srovnávány se světoznámým Samsungem a mnohokrát byly hodnoceny lépe, než právě některé řady od Samsungu.