DCIM\100MEDIA\DJI_0108.JPG

Že vás nenapadá, proč byste měli někdy v životě využít mobilní plachtovou halu? Naopak se nabízí pestrá nabídka příležitostí, kdy je tato moderní konstrukce k nezaplacení. Její vlastnosti a výhody ji předurčují jako dobrou volbu pro každého, kdo hledá ekonomické, a přitom plnohodnotné řešení pro uskladnění zboží, provozovnu, externí garáž a v neposlední řadě zastřešení pro velkolepou akci – třeba svatbu. V následujících řádcích vám prozradíme klíčový výhody i tipy na prověřeného českého dodavatele.

Hlavní výhody plachtových hal v kostce

Možností, jakým způsobem uchopit pořízení skladové hlady, se nabízí poměrně dost. Respektive existuje velké množství typů hal – samonosné, obloukové, montované… Proč si ale pořídit plachtovou? Možná tušíte, že mezi hlavní výhody daného řešení patří cenová dostupnost. Oproti ostatním variantám jsou výrazně levnější. Zároveň však nelze říct, že by trpěly vážným nedostatkem, který by byl pomyslnou daní za nižší cenu. V případě zavedených dodavatelů, jako je ryze česká rodinná firma Jabor pro s.r.o., můžete počítat s velmi kvalitním provedením. Plachta z odolných materiálů obstojí i ve nejnáročnějších podmínkách.

Vhodné i pro dlouhodobé skladování

Pokud jste v souvislosti s plachtovou halou zaslechli, že jde spíše o krátkodobé řešení, protože svými vlastnostmi nevyhovuje potřebám pro dlouhodobě skladování, vyvedeme vás z omylu. V případě řešení od firmy Jabor pro počítejte s životností kolem 20 let. Odolné opláštění chrání skladované zboží před deštěm i sněhem, a konstrukci lze navíc postavit na takřka libovolném povrchu. Rovina není podmínkou, pro dodavatele není problém praktický žádný terén.

Expresní montáž a mnohostranné využití

Popularita plachtové haly nestoupá jen díky nízké ceně, pro mnoho firem je velkým lákadlem bezproblémová a rychlá výstavba. Novou skladovací halu můžete mít provozu již v rámci několika dní až týdnů. Stejně jednoduchá je i případná demontáž – halu si díky tomu můžete postavit na jiném místě, vždy podle aktuální potřeby.

Možnosti využití jsme „nakousli“ v úvodu, ale proč nedoplnit další? Plachtové haly jsou jako stvořené pro uskladnění zemědělských produktů či techniky, využívají se jako hangáry pro letadla a stejně dobře slouží jako jízdárny.

Je libo vlastní logo?

Plachtová hala může majiteli posloužit jako obří reklamní poutač. Plachtu lze potisknout například logem firmy nebo jakýmkoliv jiným motivem, který stavbě přidá na atraktivitě. Z hlediska marketingových aktivit jde o velmi efektivní řešení, protože objekt úctyhodných rozměrů je takřka nepřehlédnutelný.

Proč chtít plachtovou halu od Jabor pro?

Společnost Jabor pro má s výrobou plachtových hal bohaté zkušenost a pečlivě si vybírá materiály, u nichž si hlídá špičkové vlastnosti. K dlouhé životnosti opláštění napomáhá také maximální vypnutí plachty – díky tomu se montované stavby používají i v chladnějších oblastech, kde se očekává bohatá sněhová nadílka. Mezi zvučnými referencemi lze uvést například realizaci zastřešení podií pro MS ve veslování v Rotterdamu, SP v parkuru v Londýně nebo výročí ukončení 1. světové války v Yper.

Možná vás napadlo, co s plachtovou halou, až opláštění nebude v perfektním stavu. Není nutné pořizovat novou, opláštění je totiž možné vyměnit za nové.

A jak je to s hořlavostí? Specifické konstrukční řešení vás možná mírně znejistilo, ale ani v tomto směru není důvod k panice. Oboustranně lakované materiály s atestací B1 mají sníženou hořlavost DIN 4120.

Chcete se o mobilních plachtových halách dozvědět více? Bližší informace najdete na halyjabor.cz.