Ano, čtete správně. I takové se dá snadno najít. Musíte vědět jak a na koho se obrátit. Airjobs vám rád pomůže najít práci přímo pro vás.

Dlouhé hodiny strávené u počítače

Už nemusíte jen sedět dlouho o počítače. Dnešní moderní technologie umožní si stáhnout aplikaci do mobilu nebo tabletu, který můžete mít vždy u sebe. Tak vám žádná nabídka práce neuteče. Pokud ale dáváte přednost pohodlí větší obrazovky, pak pracujte s notebookem v pohodlí domova. Prace je všude kolem nás, jen ji správně najít.

Stačí si vytvořit profil! Napište o sobě vše možné. Od pracovních zkušeností a stáží, přes znalosti a dovednosti ke koníčkům a k tomu, co máte rádi. Čemu vlastně dáváte přednost? Najděte si lokalitu, která je pro vás nejdostupnější. Napište své podmínky ohledně výše mzdy a úvazku. Hledáte plný úvazek, částečný nebo jen brigádu?

Najdu práci i pro mě?

Brigáda Praha, brigáda Brno nebo brigáda Ostrava? Studenti, začněte vybírat. Nabídka práce Cheb, nabídka práce Písek a práce Jablonec nad Nisou? I zde všude můžete najít to, co hledáte. Práce za rohem čeká na vás a vy o ní možná nevíte.

Neničte si oči u prace.cz nebo jobs.cz. Nechte to na odbornících na to vyškolených. Udělají to za vás. Airjobs seskupí nabídky práce do jedné a pro vás tak bude snazší hledání. Vytvořte si svůj profil, nechte si udělat životopis, zveřejněte ho a dejte si kafíčko na zahrádce a už jen čekejte na nabídky práce. Váš životopis se snadno spojí s motivačním dopisem.

Oslovte okolí na pohovoru

Co si vezmu na sebe? Mám jet v saku a kostýmku? Nebudu působit příliš formálně? Nebo mám jet sportovně či ležérně? A co tam budu říkat? Jak se mám tvářit? Jak se mám prezentovat?

Tolik otázek! Vyhněte se trapasu a nevhodným hláškám. Udělejte na pohovoru ten správný dojem! Airplus vám poradí! Přečtěte si zkušenosti ostatních a projděte nabídku práce v různých městech. A vyrazte to správnou nohou!