Za dveřmi s kvalitním zámkem se většina z nás cítí v bezpečí. Není proto divu, že pokud tato jistota zmizí, začneme trochu panikařit a znervózníme. Pak stačí zavolat zkušené zámečníky, kteří za vás všechno vyřeší. 

1. Zabouchnuté dveře jsou případ pro zámečnictví Praha 

Máte pocit, že při odchodu z bytu jsou klíče bezpečně ve vaší kapse. Ale ouha! Při zabouchnutí dveří si uvědomíte, že zůstaly doma. V tomto případě se nevyplatí do bytu dobývat svépomocí. Můžete značně poškodit zámek i dveře a oprava se vám prodraží. Volejte raději Zámečnickou pohotovost a jejich zámečnictví Praha. Odborník k vám dorazí v řádu desítek minut s vybavením, díky kterému se dostane do každého zámku. Vy se tak za pár okamžiků dostanete zpět do svého bytu. 

2. Zabouchnuté klíčky od auta vyřeší zámečník Praha 

Potřebujete se rychle dostat na schůzku nebo vyzvednou dítě ze školy a zjistíte, že máte klíčky zabouchnuté v autě? I v tomto případě vám pomůže zámečník Praha ze Zámečnické pohotovosti. Do auta je nemožné se dostat svépomocí, proto je lepší obrátit se na experta. Ten u vás bude nejpozději do jedné hodiny od vašeho telefonátu a otevře vám vůz. 

3. Rozbitý autozámek? Oslovte odborníky na otevírání dveří

Pokud se autozámek neotevírá plynule a naopak cítíte nepříjemné drhnutí, tak se obraťte na odborníky na otevírání dveří. Každé další otevření znamená hrozbu, že se zámek zasekne definitivně a vy se nebude moci dostat do vozu, nebo v něm zůstanete uvěznění. Zvolte prevenci a takovému scénáři se vyhněte. 

4. Ztráta klíčů nepotěší nikoho

Zabouchnuté dveře jsou nepříjemný oříšek, ale ztráta klíčů znamená mnohem větší stres. Nikdy totiž nevíte, kdo zrovna vaše klíče našel a zdali se nepokusí situace využít. Nějaký čas se vyplatí věnovat případnému hledání, ostatně někdy můžou být klíče na dně kabelky a člověk jenom zpanikaří. Každopádně pokud klíče nenajdete, je vhodné co nejdříve zavolat zámečníka, který rovnou vymění celou bezpečnostní vložku zámku. Vy se tak budete doma cítit opět v bezpečí a případný zloděj nemá šanci se k vám dostat.