Některé amulety jsou ochranné a jiné mají mít magickou moc. Například kompas Xaman, který je mayským symbolem. Je patronem poutníků a hvězdou, která k němu přináleží, je Polárka. Budete-li kompas následovat, půjdete rovnou cestou a ne kličkami.

Zlatá rybka je symbolem pro štěstí a bohatství. Tento amulet můžete i darovat, bude se hodit jako amulet pro štěstí každému, kdo touží žít lepší život. Zlaté rybky mohou být i dvě.

Oblíbeným amuletem je také anděl strážný, který má svého majitele ochraňovat. Anděl je znamením pravdy a svědomí. Nachází cestu k Bohu a ke světlu.

Zajímavý je symbol draka. Znamená sílu, vyrovnanost a rozhodnost. Lidé, kteří nosí na krku draka, chtějí být rozhodní a sebevědomí. Přináší i ochranu a rozjasňuje myšlení, posiluje intuici.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jak a co nám řekne horoskop  nebo  kdo to byl Erós a co vše se můžete dozvědět o mytologii.