Hledáte originální svatební oznámení, které si získá Vaše srdce a svým designem příjemně překvapí i okolí? Prohlédněte si nabídku svatebních oznámení LarisDesign. Tvorbě a výrobě svatebních oznámení se věnují profesionálně od roku 2011, momentálně působí na třech trzích v střední Evropě. Tým je tvořen šikovnými grafickými designéry a profesionálními tiskaři. Jejich filozofie se nese v duchu světových trendů v rozumných cenových relacích ale jsou stále věrní i osvědčeným tradicím, které má český zákazník rád.

Svatební oznámení naleznete v 5 rozmanitých kolekcích. Elegantní, květinové, jednoduché, kreativní a rovněž si můžete nechat vypracovat i oznámení s fotografií. Úplnou novinkou a oblíbeným trendem jsou tzv. transparentní nebo plastové svatební oznámení, které jsou tištěné na akryl.


Tip: Svatební pozvánky v široké nabídce.


Společnost také nabízí různé speciální úpravy jako např. tisk metalickou fólií nebo výseky do různých tvarů. Tímto způsobem se Vaše svatební oznámení stane nezapomenutelné.

K svatebním oznámením vypracují i ​​další svatební tiskoviny, jako jsou pozvánky ke svatebnímu stolu, etikety na láhve, jmenovky na stůl, svatební menu, zasedací pořádek a jiné. Vše v jednom stylu a designu.

Prohlédněte si nabídku svatebních oznámení LarisDesign na www.svatba-oznameni.cz a nechte si vypracovat bezplatný návrh Vašeho svatebního oznámení. Určitě budete mile překvapeni.