Hledáte originální svatební oznámení, které si získá Vaše srdce a svým designem příjemně překvapí i okolí? Prohlédněte si nabídku svatebních oznámení LarisDesign. Tvorbě a výrobě svatebních oznámení se věnují profesionálně od roku 2011, momentálně působí na třech trzích v střední Evropě. Tým je tvořen šikovnými grafickými designéry a profesionálními tiskaři. Jejich filozofie se nese v duchu světových trendů v rozumných cenových relacích ale jsou stále věrní i osvědčeným tradicím, které má český zákazník rád.

Svatební oznámení naleznete v 5 rozmanitých kolekcích. Elegantní, květinové, jednoduché, kreativní a rovněž si můžete nechat vypracovat i oznámení s fotografií. Úplnou novinkou a oblíbeným trendem jsou tzv. transparentní nebo plastové svatební oznámení, které jsou tištěné na akryl.

Společnost také nabízí různé speciální úpravy jako např. tisk metalickou fólií nebo výseky do různých tvarů. Tímto způsobem se Vaše svatební oznámení stane nezapomenutelné.

K svatebním oznámením vypracují i ​​další svatební tiskoviny, jako jsou pozvánky ke svatebnímu stolu, etikety na láhve, jmenovky na stůl, svatební menu, zasedací pořádek a jiné. Vše v jednom stylu a designu.

Prohlédněte si nabídku svatebních oznámení LarisDesign na www.svatba-oznameni.cz a nechte si vypracovat bezplatný návrh Vašeho svatebního oznámení. Určitě budete mile překvapeni.