Vybíráte s příchodem jarních dní nafukovací vířivku do své zahrady? Jedná se o skvělý doplněk, ve kterém si užijí spoustu zábavy děti i dospělí. Její výběr je však důležité pečlivě promyslet, pokud nechcete za rok kupovat novou. Komplikací při nákupu může být velká hlučnost vířivky nebo také její hmotnost, která znesnadňuje stěhování a následné uložení přes zimní měsíce. Vždy tedy doporučujeme si kupovaný výrobek prohlédnout na vlastní oči, ačkoliv výběr předem si samozřejmě můžete udělat i na internetu. Moderní nafukovací vířivky dnes nejen vykonávají skvělou službu, ale také moc hezky vypadají.

Nafukovací vířivka nebo hydromasážní vana?

Vířivka může být pevná nebo nafukovací. Pevné vířivky se také často označují jako hydromasážní vany (skoro všechny modely nabízejí dostatek hydromasážních trysek. Můžete je umístit v interiéru místo vany nebo častěji se dávají ven na zahradu, na terasu nebo do zimní zahrady. Pevné vířivky mají proti nafukovacím sice vyšší pořizovací náklady, ale zato delší životnost. Ceny se pohybují od 60.000 až do 500.000 Kč. Pro mnohé je proto přijatelnější levnější varianta v podobě mobilní nafukovací vířivky. Taková nafukovací vířivka pak nabídne komfort perličkové masáže za méně peněz. Umístit ji můžete rovněž na zahradě, v bytě či domě, nebo na prostorné terase.

Vířivky nafukovací a jejich přednosti

Moderní vířivky nafukovací disponují mnoha přednostmi. Pořídíte je za dobrou cenu a jsou nenáročné na provoz. S menšími náklady získáte perfektně vybavenou vířivku, která vám bude vodu ohřívat třeba až na 40 stupňů. Doba potřebná pro ohřátí vody je velmi individuální, protože závisí na teplotě okolí. Nafukovací i pevné vířivky prodává obchod Hanscraft, který má na svých webových stránkách pro zákazníky bohatý výběr z celé řady kvalitních produktů. Jedná se však pouze o online katalog, konkrétní produkty si můžete prohlédnout a zakoupit v showroomech v Čestlicích a také nově v Liberci.