Nabídky úřadu práce nejsou zajímavé? A nenacházíte, co byste si představovali? Zkuste kontaktovat airjobs. Pomůže vám v orientaci a hledání toho, co potřebujete. Sedět denně několik hodin u počítače není nic snadné. Bolí vás záda, hlava a nemůžete pořád najít, co byste rádi? Tuhle práci za vás může udělat právě airjobs. Ať už sháníte brigádu nebo praci, je tu pro vás.

Jak na to?

Proškolený tým pracovníků vám poradí, jak zaujmout nebo jaká práce je pro vás ta vhodná. Je to opravdu důležité správně si vybrat, co bude dělat. V práci strávíme kus svého života, je škoda, aby byl tento kus otrávený a nespokojený. Nemyslíte? Vůbec netušíte, jaká práce za rohem na vás může čekat!

Vyškolený agent je vám k dispozici všude a vždy, když potřebujete. Nemusíte stát nikde dlouhé fronty nebo složitě hledat na serverech jobs.cz nebo práce.cz. Zahrnuty jsou i lokality, kde je těžší hledání práce. Práce Most, práce Ostrava nebo nabídka práce Karviná zde nechybí. Obsažena je celá Česká republika.

Tým poradí, pomůže

Kontaktovat naše specialisty můžete v jakékoli fázi hledání práce nebo brigády. Pomůžou vám rádi se životopisem, ať už opravit nebo napsat. Někde vyžadují i motivační dopis, není to problém! Kromě toho je důležité vystupování na pohovorech a i to, jak vypadáme. Poradí, ukážou a vy si sami zvolíte.

Studenti taky mají možnosti

Vaše ratolest chodí na střední školu a nutně potřebuje nové kolo nebo brusle? Není nic výchovnějšího než, aby si na ně vydělal sám. Airjobs pomůže i v tomto. Najde vám brigády šité na míru. Ani tady se nemusíte složitě ptát na brigádku ve vašem městě, stačí zadat lokalitu, a je to! Brigáda Praha, brigáda Brno nebo brigáda Ostrava není rozhodně výjimkou. Ale najít můžete i malé lokality. Zkuste třeba administrativu nebo oddělení údržby, či dokonce brigádu z domova.

Tak teď už vám to půjde snadno!