Pokud jste vlastníkem vozu Audi či jiné značky, musíte stejně provádět pravidelně technické a servisní prohlídky. Někdy je potřeba opravit závady. Nejčastěji to děláte v malých dílnách v blízkosti vašeho bydliště. Je však na zvážení, zda není lepší zvolit autorizovaný servis Audi, kde máte jistotu, že údržbu provedli profesionálně zkušení technici, za použití nových originálních dílů a moderních technologií.

Výhody využití autorizovaného servisu Audi

Využitím autorizovaného autoservisu Audi se můžeme spolehnout na profesionální servis zkušených specialistů a použití toho nejkvalitnějšího vybavení. A co víc, autorizované autoservisy velmi často nabízejí službu door-to-door nebo možnost použití náhradního vozu. Všechny díly, které budou vyměněny, budou nové, originální a továrně zabalené. Autorizovaný servis Audi disponuje také moderními technologiemi a vede evidenci provedených oprav.

Jaké vybavení mají autorizované autoservisy Audi?

V autorizovaném autoservisu Audi umí jeho pracovníci provést komplexní prohlídku pomocí počítačové diagnostiky. Počítat můžete s precizním geometrií kol, komplexním servisem klimatizace nebo údržbou vybraných dílů. Celou kontrolu připravují kvalifikovaní mechanici, jejichž kompetence se neustále zdokonalují. V autorizovaném autoservisu je také důležitý přístup k zákazníkovi. Jeho čas je respektován, proto si servisy konkurují v doplňkových službách, jako je expresní služba nebo autodoprava.

Kvalita práce a záruka

Kvalita práce, úroveň školení mechaniků a jejich kvalifikace i služby jsou udržovány na nejlepší úrovni. To vše se promítá do mírně vyšší ceny služeb, ale jsme si jisti, že autoservis je profesionální a všechny závady byly opraveny. Také máte jistotu že vyměněné díly jsou zcela nové a mají záruku.

Zároveň je třeba připomenout, že pracovníci autorizovaného autoservisu pracují s vozy značky Audi neustále. Jako nikdo jiný vědí, kde jsou díly v autě, jak se k nim dostat a opravit je rychle a tedy i levně.

Moderní vozy jsou konstruovány tak, že bez profesionálního nářadí je lze jen těžko správně opravit. Takové nástroje jsou k dispozici v autorizovaných servisech. Nákup profesionálního nářadí na auta všech značek si běžné dílny nemohou dovolit.

Originální náhradní díly se zárukou

Pomocí služeb autorizovaného servisního střediska si můžete na místě zakoupit díly pro váš vůz. Jedná se o originální náhrady, které zaručují maximální bezpečnost a jsou zárukou, že budou pasovat do vozu, navíc na ně dostanete záruku na dobu dvou let. Nákup levnějších náhražek je jen zdánlivá úspora, rychleji se poškodí a nejsou tak spolehlivé. Rozhodně se nevyplatí nákup neoriginálních dílů z druhé ruky či z vrakoviště.

Výhodné ceny v autorizovaném servisu

Mnoho lidí hledá neautorizovaný servis z důvodu nízkých cen. Ale v autorizovaném servisu Audi nepřijdete zkrátka. Díky systému slev a akčních nabídek vám přinese nemalé úspory, zejména pokud jste stálým zákazníkem.

V potaz je potřeba vzít stáří vozu. Například u vozu staršího pět let vás v autorizovaném servisu Audi běžná servisní prohlídka vozu vyjde na min. 5 300 Kč. Výměna zadních brzdových destiček vás bude stát okolo 2 700 Kč.

V neautorizovaném servisu začíná cena servisní prohlídky na 3 500 Kč, v ceně však obvykle nejsou zahrnuty další částky – například náklady za náhradní díly.