Prodej kontejnerů představuje ideální řešení, pokud hledáte způsoby pro přepravu zboží či majetku. Chladící a mrazící kontejnery jsou dostupné v různých velikostech a stavu. Můžete tak vybrat přesně to pravé. Navíc je nabízena i možnost pronájmu kontejnerů.

více v článku...

Chladící kontejner

Chladící kontejner představuje ideální volbu pro převoz různého zboží. V nabídce najdete modely různých rozměrů. Navíc můžete vybírat z nových kusů, či již použitých. Nový kus dosahuje špičkové kvality a nabízí to nejlepší. Ovšem i použité kontejnery mají co nabídnout. Mnohdy totiž mají pouze drobné oděrky a estetické vady, které nijak neovlivňují jejich funkčnost. Zůstávají tak spolehlivé, a vy přitom můžete ušetřit.

Mrazící kontejner

Chladící kontejner samozřejmě není jediným modelem, který v nabídce můžete najít. Často žádaný je také mrazící kontejner. Dostupné jsou různé kontejnery na prodej, ovšem v krátkodobém hledisku bývá lepší volbou pronájem kontejnerů. Tato volba už záleží pouze na vás. Všechny kontejnery jsou odzkoušené a je zaručena plná funkčnost. Vybaveny jsou přitom spolehlivou chladící technikou od firmy DAIKIN, CARRIER, nebo THERMOKING.

Další kontejnery

Kromě chladících a mrazících kontejnerů můžete vybírat i z řady dalších možností. Například skladové, sanitární, či kancelářské kontejnery. Oblíbenou volbou je modifikace kontejnerů na prodejní stánky. Kontejnery rozhodně nemusí sloužit pouze k přepravě zboží a majetku, jejich využití je mnohem širší. Stačí jen vybrat to pravé z nabídky, co naplno vyhoví vašim aktuálním potřebám a představám.

Ať už se rozhodnete koupit, nebo pronajmout jakýkoliv kontejner, samozřejmostí je doprava na jakékoliv místo na světě. Stačí tedy jen objednat vybraný model, a poté už si nemusíte dělat starosti.