Chcete studovat zábavnou formou angličtinu v Kladně? Jazyková škola Kladno s tučňákem vám to umožní se vším všudy, nabízí kurzy pro širokou veřejnost i pro firmy, pro muže, pro ženy i pro děti, zkrátka naprosto pro každého. Jazyková škola v Kladně, známá jako Penguin, je školou soukromou, s níž můžete studovat nejen angličtinu, ale také němčinu, ruštinu a další jazyky.

Kurzy pro veřejnost

Jako první formu kurzů angličtiny v Kladně si uvedeme kurzy pro veřejnost, tedy pro všechny mimo firemní a komerční prostor. Kurzy pro veřejnost se konají v prostorách jazykové školy v Kladně, kde se můžete těšit na velice příjemné prostředí a atmosféru, která nadchne. Také vybavenost této školy je velice dobrá, to znamená, že výuka proběhne s využitím moderních technických zařízení, i klasicky. Kurzy angličtiny Kladno pro širokou veřejnost vedou zkušení lektoři, kteří dokážou učinit hodinu zábavnou.

Kurzy pro firmy

Samozřejmě nesmí chybět ani kurzy pro firmy. Pokud potřebujete své zaměstnance naučit základům angličtiny nebo jiného jazyka a jste z Kladna, pak je pro vás volba jasná. Výuka angličtiny Kladno je pro firmy skvělým obohacením a všichni pracovníci si mohou rozšířit své znalosti jazyků. Tato služba je vhodná zejména pro společnosti, které jsou často ve styku se zahraničím.

Kurzy pro děti

Jako poslední formu kurzu pro výuku angličtiny v Kladně si uvedeme kurz pro děti. Dětské jazykové kurzy jsou pro děti od 3 do 18 let, kdy dojde nejprve k rozdělení podle pokročilosti a samozřejmostí je individuální přístup ke každému z dětí. Jazyková škola Kladno se specializuje na kurzy angličtiny pro děti, ale také můžete pro své ratolesti zvolit kurzy němčiny Kladno. Právě kurz němčiny v Kladně vám umožní rozlet a vy se dokážete domluvit nejen v Německu, ale také v dalších německy mluvicích zemích.