Přemýšlíte nad oslavou narozenin nebo nad nějakou oslavou skýtající větší počet dětí? Vykouzlete bezpečnou zábavu pro vaše ratolesti. Nafukovací atrakce zabaví děti různého věku a vy si klidně popovídejte se sousedkou u hrnku kávy.

Velká zábava

Znáte rozjasněné dětské oči, když vidí něco, co by si chtěly užít? Dětská duše je v podstatě dokonalá. Dětem věříme, ale zároveň potřebujeme, aby při zábavě byly v bezpečí. Skákací hrad pro děti je skvělá možnost, jak oslavu narozenin udělat výjimečnou. Skákací hrad pro děti je v různých podobách. Buď klasický hrad v různých velikostech, kde se dá hopsat. Nebo se takové hrady podobají třeba drakům či krokodýlům. Pro většinu z nás pak stačí už jen kliknout na skákací hrad pronájem a vybírat.

Co rozhodně nesmí na dětské party chybět je skluzavka. Ta děti vždycky zabaví v jakémkoli věku. Malé skluzavky jsou doplněny horolezeckou stěnou z druhé strany. Ty větší mohou dosahovat výšky až 6 m. Jsou stabilní a velmi dobře upevněny. Na této velké skluzavce se dokáží pobavit děti od 3 let do 15 let.

Bavte se i na dalších stanovištích

Kromě skákání můžete pro děti připravit i jiné hry. Super nápad je třeba nafukovací horolezecká stěna, nafukovací atrakce Shoď ho nebo dopravní hřiště. Horolezci zdolávají nafukovací horu, kde je rozložení bodů tak, aby ho zvládli i ti nejmenší. U Shoď ho si užijete spousty legrace. Kdo se udrží na pohyblivém bodě nejdéle, ten vyhrává! Tato nafukovací atrakce pronájem zvyšuje a nejen to, především zájem.

Aktivity nejen pro děti

Další super zábava je body zorbing. Jde o nafukovací koule, které zabaví partu lidí, nejen děti. Je to dokonalý program na firemní večírky, team buildingy a jiné akce. Skvělé třeba je vyzkoušet zorbing fotbal, jinak také řečeno fotbal v koulích. Porazte svého kolegu snadno a rychle. A hlavně se u toho hodně nasmějte!