Pro řidiče z povolání je takřka nutností a život určitě zpříjemní i těm, kteří sedí v autě pravidelně jen o víkendech. Natočí vaši cestu za dobrodružstvím na letní dovolené, ale může také posloužit hodně praktickým účelům. Pokud totiž dojde k nehodě, budete mít tuto událost zaznamenanou. Jinak řečeno, protistrana ve sporu se nebude moci vymlouvat, protože jedině vy budete mít pádný důkaz celého incidentu. 

Jednoduše se propojí s mobilním telefonem

Dnešní wifi kamera do auta toho umí opravdu hodně. Podporuje velkokapacitní paměťové karty, nahrává videa ve vysokém rozlišení a snadno se spáruje s vaším smartphonem, takže veškeré nastavení zabere opravdu jen několik okamžiků – a můžete vyrazit!  Menu je v českém jazyce, nebudete tedy mít potíže ani tehdy, když nevládnete angličtinou. A velikost? Oproti dříve používaným modelům velmi malá, není zapotřebí ani přísavka, neboť je k dispozici trvanlivější 3M nálepka. Díky mobilní aplikaci, ať už jste fanouškem Androidů nebo iOS, si nastavíte detaily přesně podle svých představ. 

Zvládne i nepříznivé světelné podmínky

Nevadí šero, ale ani déšť. Nejlepší autokamera si poradí i v případě, že počasí příliš nepřeje a venku se už stmívá. Problémem nebude například ani protisvětlo. Hodí se na dlouhé cesty i krátké projížďky ulicemi města, a to nejen tehdy, když vyrážíte ve služebním vozu. Profesionální řidič nebo někdo, kdo sedí za volantem spíše svátečně? Oběma typům se rozhodně kamery do auta hodí, dopravní nehody se mohou stát každému a pak je namístě být připraven. A omezení během jízdy? Žádné nebude, oproti modelům předchozí generace jsou dnešní kamery skutečně miniaturní. Zpravidla disponují také otřesovým čidlem, na cestách vás tedy nenechá v problémech. Podívejte se na aktuální nabídku na cel-tec.cz a jistě si vyberete…