Určitě jste už o některém z podobných serverů slyšeli. Nejde o servery, které nabízejí konkrétní produkty, služby či zájezdy, ale o takové, které vyhledávají na internetu výhodné cenové nabídky. Může jít jak o klasické slevy, které nabízí prodejci či o limitované slevové kódy. Ve všech případech jsou podobné servery důvodem, proč se na internetu dá ušetřit ohromné množství peněz.

Nejde jen o nás, podobné weby jsou i na Slovensku

Ačkoliv publikujeme na českém webu, tak i Slovenská republika disponuje celou řadou podobných webů, které se zaměřují na slevové akce a kupóny. Mimo toho, že se často jedná o podobné weby jako například pandakupony.sk, je velice podobný i jejich obsah. Geograficky i politicky si je Česko a Slovensko stále dostatečně blízké na to, aby bylo ideálním cílem pro stejné obchodní řetězce a výrobce. 

Slevy od větších i menších společností

V České republice se o podobné slevové akce starají weby jako pandakupony.cz, který je dceřinkou právě zmíněného slovenského portálu. Na portálu ale nenajdete jenom akce od jednoho či dvou konkrétních prodejců. Výhodou těchto portálů je, že nejsou jakkoliv smluvně vázány na konkrétního prodejce a svoje PR si budují právě na velkém počtu zveřejněných slevových příležitostí. 

To znamená, že dokáží být opravdu nestranné a mimo samotného poskytování jednotlivých akcí jsou podobné portály i velice dobré k porovnávání cen akčního zboží. Mimo samostatných slev existuje na podobných webech také Blog, v němž se můžete o principu fungování a poskytování slevových kupónů či kódů dozvědět ještě mnohem víc. Nebojte se tak vyzkoušet některý z podobných webů. Najdete si zde konkrétní slevu u konkrétního prodejce, pomocí kupónu či kódu ji zadáte při procesu objednávky přímo u prodejce a nic víc řešit nemusíte!