Není nic, co byste nezvládli s kvalitními přístroji – čeká vás malý projekt nebo velká výzva? Vibrační technika vám zajistí profesionální stroje, se kterými se vám bude pohodlně pracovat.

Hutnící stroje

Ty nejkvalitnější stroje od předního výrobce NTC se mohou blýskat i ve vašem strojovém parku! Vibrační technika vhodná pro hutnění všech povrchů je nyní k sehnání i na profesionálním e-shopu firmy, která se kromě prodeje zboží a náhradních dílů zabývá i servisem, technickými kontrolami a půjčovnou stavebních a silničních strojů. Potřebujete kvalitní stroje prověřených značek? Spolehněte se na služby profíků, kteří strojům rozumí a rádi vám poradí s vhodným výběrem stroje.

Vibrační technika

Veškerá vibrační technika na jednom místě je připravena splnit vaše požadavky. Čeká vás hutnění ve výkopech a potřebujete se spolehnout na stroj určený i k hutnění jílovitých zemin? Zvolte si vibrační pěch dle vašich specifických požadavků. Univerzální vibrační desky vám poslouží například pro přípravu podkladu pro zámkovou dlažbu – díky speciálně naladěnému vibrátoru na vyšší frekvenci tento stroj využijete k hutnění živičných povrchů.

Opravy silnic, výstavba parkovišť

Zajišťujete opravy silnic, stavby parkovacích a průmyslových ploch nebo chodníků? Vibrační válce vedené i tandemové jsou nezbytným vybavením pro velké projekty. Spolehněte se na kvalitní stroje, u kterých oceníte robustní a spolehlivé provedení, ale i dobrý výhled na okraje běhounů, který umožní hutnění i u zdí a zvýšených obrubníků. Veškerá hutnící technika i s příslušenstvím na váš čeká na jednom místě – vybírejte z pohodlí svého domova či kanceláře.

Vibrační technika od profesionální značky, s možností využití dalších služeb firmy jako je servis, bazar nebo STK strojů. Vyberte si stroje tam, kde jim rozumějí!