Ubytování pro školy v přírodě s naprosto úžasným jídlem, které si zde zamiluje v podstatě malý i velký strávník, je na Benecku číslem jedna a patří mezi vyhledávané, a to nejen mezi českými turisty. Školy v přírodě ubytování vyhledávají již několik měsíců dopředu, a to právě v tomto příjemném hotelu na Benecku. Nedivím se tomu, že je tento ProFamily Hotel TOP Benecko tak vyhledávanou lokalitou. Já bych se sem klidně i přestěhovala, kdybych neměla celou řadu závazků v Praze a blízkém okolí. Se svojí rodinou ovšem mám jistě v plánu i mimo pracovní kolotoč Benecko navštívit a užít si zde spoustu krásných a ničím nerušených chvil. 

Ubytování pro školy v přírodě si je třeba zajistit s předstihem

Ubytování pro školy v přírodě si je vhodné ze strany školy či školky jistě zajistit s předstihem. Z vlastní zkušenosti totiž vím, jak nabité termíny v hotelu mají, a to nejen v sezónních měsících. Ubytování pro školu v přírodě jsem se svým kolegou zařizovala poměrně s notnou časovou rezervou, a to i přesto, že se do poslední chvíle vlastně ani netušilo, zda se letos někam vůbec pojede či nikoliv. Naštěstí ovšem všechno dobře dopadlo a lyžařský výcvik na Benecku proběhl na jedničku. Děti se již nyní ptají na to, zda si výlet na Benecko zopakujeme, a to třeba klidně i v létě. 

Ubytování pro školy v přírodě si užijí všichni účastníci

Ubytování pro školy v přírodě si každopádně užiji všichni zúčastnění. Mluvím samozřejmě z vlastní zkušenosti, kdy i přesto, že byla starost a péče o „páťáky“ velmi náročná po celý den, vždycky jsme si s kolegyněmi našly prostor i pro sebe a výlet si užily na jedničku i jako pedagogický dohled. Musím uznat, že se již nemohu dočkat dne, kdy se na toto malebné místo vydám pouze já se svým synem a manželem a budeme společně objevovat zákoutí tohoto krásného místa.