Ubytování na Benecku nabízí skvělou možnost pro strávení dovolené v krásné přírodě Krkonoš. Dovolená v této lokalitě vás okouzlí svým klidem, ovšem stále se nabízí spousta možností vyžití. Přijet přitom můžete i s dětmi, ty jsou zde vřele vítány.

Pohodlné ubytování

Ubytování na Benecku disponuje 16 pokoji, přičemž každý z nich má vlastní sociální zařízení. Krom toho můžete využívat také internetové Wi-Fi připojení a televizi. Na přání si lze zapůjčit dětskou cestovní postýlku, videochůvičku či fén. Budete tak mít vše potřebné po ruce a volné chvíle můžete trávit v pokoji s dostatkem soukromí. Ať už vyrážíte jako rodina s dětmi, parta přátel či třeba jako pár.

Hotelová restaurace

K hotelu patří také restaurace. Můžete si tak objednat polopenzi a užít si lahodné pokrmy z místní restaurace. Ta se zaměřuje zejména na českou kuchyni a pracuje s lokálními čerstvými surovinami. Jestliže se nerozhodnete pro polopenzi, ubytování zahrnuje snídaně v podobě teplého a studeného bufetu, kde najdete vše, co byste si k snídani mohli přát. Zajímavostí je navíc otevřená kuchyně, díky které můžete sledovat práci zkušených kuchařů, jak připravují vaše jídlo.

Vše pro děti

Najít to pravé ubytování pro děti někdy může být složité. V tomto hotelu jsou však vřele vítáni i ti nejmenší členové rodiny. Připraveno je zde pro ně venkovní hřiště s prolézačkami a skluzavkami. Dále pak vnitřní herna plná hraček. V zimě můžete za zábavou vyrazit do nedalekého skiareálu či na běžky. V létě pak stojí za to výlet po Lufťákově stezce, či můžete vyzkoušet singltrek. Benecký hotel a okolí vás rozhodně nenechají se nudit.

Příroda Krkonoš nabídne klid a příjemně strávený volný čas. Neváhejte vyrazit s rodinou, přáteli, či partnerem a užijte si krásné chvíle, skvělé jídlo a spoustu zábavy.