Teplé letní počasí je nenávratně pryč a nastalo období sychravého podzimu. Z šatníků pomalu vytahujeme zimní bundy a teplé boty a možná i vy rádi vzpomínáte na dovolenou, kterou jste si užili v létě nebo byste ji chtěli zopakovat. Nebo si snad užít ještě jednu? Na podzim je mnoho variant, jak si užít trochu odpočinku a relaxace. Tak se na to pojďme společně podívat!

více v článku...

Podzimní moře

V některých zemích už je dovolenková sezona pryč, v některých ovšem teprve začíná. Pokud se rozhodnete pro klasickou destinaci jakou je např. Chorvatsko nebo Bulharsko, zde už se v moři spíše nevykoupete a měli byste si nachystat plány na turistiku nebo sportování. Oproti tomu mnohem jižnější přímořské oblasti vás ještě potěší možností užít si koupání v moři. Mnohem příznivější dovolenkové počasí naleznete v destinacích, jakými jsou Egypt, Tunisko, Turecko a celé jižní středomoří. Dovolená na těchto místech mimo sezonu má mnoho výhod, jakými jsou nižší ceny a mnohem méně turistů. Celoroční letní sezonu si můžete užít na exotických místech v Karibských ostrovech, na Seychelách, v Indonésii a na mnoha dalších místech.

Domácí dovolená

Podzimní období doslova vybízí k prodlouženým víkendům, kdy si zajedete na některé z nepřeberného množství krásných míst, která nabízí naše republika. Široká nabídka relaxačních wellness pobytů osloví určitě každého. Vyberete si pobyt vhodný přesně pro vás a naberete tak potřebné síly do dalších sychravých dní. Můžete si dopřát zámecký pobyt s puncem luxusu nebo vybrat místo v srdci Vysočiny, které je jako stvořené k podzimním romantickým procházkám v nádherně zbarvené krajině.

Poznávací zájezdy

Podzimní chladnější počasí se velmi dobře hodí pro poznávací zájezdy. Je jen na vás, jestli si vyberete romantiku v Paříži nebo klasiku v Londýně. Většina měst bude v následujících týdnech vytvářet vánoční výzdobu a všechna ta města budou mít jakési kouzlo, které zanechá krásné vzpomínky.