To, že existují nejrůznější online kalkulačky, které dovedou okamžitě, zdarma a kdykoli porovnat ceny energií, pojištění, mobilních operátorů a podobě, asi víte. V letošním roce vstoupila na trh online stěhovací platforma, která v reálném čase spočítá cenu za Vaše stěhování a následně ho zajistí skrze partnerské stěhovací firmy.

Jednoduchá a srozumitelná kalkulace za 2 minuty

Abyste zjistili, na kolik vás například stěhování v Praze přijde, je důležité vyplnit pár běžných informací, na jejichž základě dojde k výpočtu ceny. Do online formuláře uvedete PSČ nebo adresy míst, odkud se potřebujete přestěhovat, a do jakého města to bude. Následně je třeba vyplnit v jaký termín je Vaše plánované stěhování, popřípadě můžete termín nechat otevřený.

Dostanete se k zodpovězením dotazů, jako zda jde o přestěhování z domu či bytu, které pokoje chcete stěhovat, např. ložnici, obývací pokoj… Vyplníte i to, z jakého patra vás bude firma stěhovat a ve kterém patře je cíl stěhování, zda disponuje výtahem, nebo ne.

Následně vyplníte položky ke stěhování. Systém vám nabídne automaticky položky v jednotlivých pokojích, a vy jen skrze ikony + a – uvedete počet kusů daného vybavení. Je to naprosto jednoduché a intuitivní.

Jakmile vyplníte předměty, které potřebujete přestěhovat, dostanete se k dotazům k montáži a balení. Tedy zda chcete rozložit nábytek před stěhováním (např. velké skříně, které neprojdou dveřmi), zda chcete nábytek obalit před stěhováním, zda chcete kompletní balení (tedy i zabalení talířů, příborů, knížek a podobně), a zda chcete rozbalit po stěhování. Zvolené činnosti za vás společnost Stehuju.cz vykoná. Je na vás, jestli vše zařídíte sami, nebo si necháte pomoct.

V dalším kroku se Vám pomocí algoritmu vypočítá přesná cena za Vaše stěhování a po odeslání objednávky jej můžete pokládat za vyřízené. Stěhuju.cz spolupracuje s desítkami stěhovacích firem, které následně Vaše stěhování provedou. Značná výhoda této služby je úspora času pro klienty. Namísto obvolávání stěhovacích firem a dotazování na cenu tuto administrativu za Vás provede Stěhuju.cz. Díky spolupráci s partnerskými stěhovacími firmami je možné zajistit 99 % všech stěhování v požadovaný termín a za vypočítanou cenu.

V zahraničí běžná praxe

Podobným způsobem funguje aplikace na stěhování v Německu, která v dnešní době dosahuje miliardových obratů (CZK). Zahraniční platformy dokážou spočítat cenu za stěhování dokonce na základě pořízených fotografií, uvidíme, zda se takového systému dočkáme i u nás.

Stěhování firem i soukromých osob

Společnost Stěhuju.cz s.r.o. z Prahy 4 provádí stěhování firem i jednotlivců či domácností. Stačí je oslovit na webu, telefonicky na tel. č. 608 061 437 nebo e-mailem [email protected].

Kontaktujte Stěhuju.cz s.r.o. a nechte si pomoct s malým i velkým objemným stěhováním.

Za posledních 50 let se nezměnilo pouze školství, stěhování a pohřebnictví.“