Tuzemská automobilka Škoda si i v letošním roce drží prvenství mezi nejprodávanějšími značkami v České republice. Které modely jsou nejvíc v kurzu a jaké bude další směřování značky? To i mnohem více se dozvíte v následujících řádcích.

více v článku...

Škoda Fabia: Jaká je čtvrtá generace oblíbeného vozu?

Řekli byste, že od uvedení první Fabie uplynulo už více než 20 let? Čtvrtá generace Škoda Fabia nabízí oproti předchozí generaci více prostoruvyšší stupeň komfortu řidiče i pasažérů a velké množství asistenčních systémů.

Na výběr pak máte celkem ze 4 benzinových motorů s výkonem od 59 do 110 kW. Potřebujete více prostoru? Nabídce je i nová Škoda Fabia Combi.

Škoda Octavia: Co nabízí nejoblíbenější kombík Evropy?

Čtvrtá generace vozu Škoda Octavia nabízí ještě více prostoru a už na první pohled z vozu vyřazuje precizní zpracování. Na výběr máte výkonné benzinové i dieselové motory TSI, ale také speciální hybridní verze Octavia iV, nebo oblíbený sportovní model Škoda Octavia RS, který skrývá pod kapotou až 245 koní. 

Nová Škoda Octavia 4 přináší několik propracovaných asistenčních systémů, které spolu s až 9 airbagy a pětihvězdičkovým hodnocením od Euro NCAP posouvají ochranu řidiče a cestujících opět o kus dále.

Škoda Kamiq: Moderní městský crossover

Nová Škoda Kamiq výborně kombinuje největší výhody SUV a městských aut. Můžete se těšit na vyšší posed, ale zároveň v městské džungli snadno zaparkujete díky kompaktním rozměrům. Zároveň vás jistě zaujme i atraktivní ergonomie interiéru, ve kterém byly požity prémiové materiály.

Podobně jako u dalších modelů Škoda je také pro nový Kamiq bezpečí cestujících na prvním místě. Nabízí tak airbagy pro každého pasažéra i spoustu asistenčních systémů, které hlídají komfort a bezpečnost jízdy.

Škoda Karoq: Robustní parťák do města i do terénu

Praktické SUV Škoda Karoq se také dočkalo nové verze s modernizovanou maskou a světlomety. Co se týče motorizací, máte na výběr zážehové i vznětové motory s výkonem od 81 do 140 kW. Na své si přijdou příznivci automatických převodovek i manuálu.

Škoda Kodiaq: Největší SUV značky Škoda

Nové SUV Škoda Kodiaq nabízí ladné linie, dynamické křivky a robustní vzhled. 7 míst k sezení a velký kufr patří mezi největší přednosti vozu. Opravdu luxusní prostor má k dispozici řidič a spolujezdec. Kodiaq pracuje s chytrým pohonem 4×4 a nabízí offroadový jízdní režim či asistenta pro sjíždění kopců.

Chcete se o vozech Škoda dozvědět více a zkusit si i testovací jízdu? Podívejte se na výše zmíněné, ale i další modely Škoda v nejbližším autosalonu!