Náš svatební den jsem si ani nemohla představit jinde než na Benecku. Toto místo miluji již od chvíle, kdy jsem sem jezdila se svou třídou na třídní pobyty, které byly vždy dokonalé, a já mám na toto období překrásné vzpomínky. Benecko je totiž mou srdeční záležitostí. Se svým partnerem jsem ho také několikrát již navštívila. A také on si zamiloval Benecko. Restaurace, ve které mě požádal o ruku, se tak rozhodně nemohla nacházet nikde jinde než právě na Benecku. Malebná moderní horská restaurace, která se nachází mezi Jilemnicí a Vrchlabím se tak bez výhrad také musela stát naší restaurací pro svatební hostinu, jinak by to také ani nešlo. 

Benecko restaurace se postarala o dokonalý servis

Já prostě miluji Benecko. Restaurace, krásná příroda, přívětiví lidé a malebná místa, na která mám skutečně spoustu vzpomínek, a to nejen z dětství. Jsem tedy nesmírně ráda, že toto byla také restaurace na svatební hostinu. Benecko je mou srdcovou záležitostí a můj budoucí muž to moc dobře věděl a vše dokonale připravil. O organizaci a skvělé jídlo se zase postaral personál restaurace a také výteční kuchaři. Jejich menu bylo naprosto dokonalé a hosté na něj ještě dlouhou dobu vzpomínali. Zmrzlina, která byla navíc domácí, chutnala úplně všem, a to nejen dětem. Když se mě tak někdo z mých blízkých zeptá, kam do restaurace ne Benecku, vždy je navedu sem, jelikož se domnívám, že lepší restauraci v okolí nenaleznou. Vždy je ovšem nutná rezervace restaurace Benecko, jelikož je zde poměrně velmi často úplně plno. 

Svatební hostina, na které bylo 100 hostů, se vydařila

Naše svatební hostina, na které bylo zhruba 100 hostů, se skutečně vydařila. Díky tomu, že bylo léto, mohla být otevřena také venkovní terasa, na kterou se vejde až 120 hostů, tudíž nebyla nouze o místa k sezení. Atmosféra i obsluha byla fenomenální. Jak říkám, miluji Benecko. Restaurace, která pro mě a mého současného manžela připravila tak dokonalou svatební tabuli, si rozhodně zaslouží můj obdiv a jsem velmi ráda, že jsem na tomto místě mohla svůj den D, prožít.