Vypověděla vám vaše stará dodávka nebo je na neplánované opravě a vy víte, že její obnova je na běh na delší trať? Pak zvažte služeb autopůjčoven dodávek, které nabízí vozidla skvělých technických stavů od novějších modelů až po ty starší. Vše samozřejmě souvisí s tím, na jak dlouho a k čemu dodávku potřebujete. 

Užitková dodávka nebo přívěsný vozík

Pronájem dodávky či přívěsného vozíku, každý, kdo alespoň jednou zvažoval nad pronájem vozidla či dodávky měl v hlavě tuto otázku, a nebude stačit přívěsný vozík? Dodávka je svou velikostí a prostorností o mnoho větší a vy tak můžete přepravit větší a těžší náklady se zbožím najednou. Dodávka také velmi dobře chrání náklad před nepříznivým počasím, nemusíte se tedy strachovat, že vám zboží zmokne. Během převozu je zapotřebí náklad perfektně zabezpečit tak, aby se při jízdě neuvolnil a nepoškodil se. Ke správnému upevnění slouží speciální popruhy a rovněž kotvící kolíky nebo háky.

Ať jste právnická si fyzická osoba, autopůjčovny v tomto případě nemají žádné pravidla komu půjčit a nepůjčit vozidlo. Máte dluhy či jste vedený v seznamu registru dlužníku? Nevadí, autopůjčovna se o váš soukromý a finanční život nestará, jedinou vaší povinností je doložit vaše osobní doklady a zaplatit částku, kterou jste si jasně stanovili při sjednání pronájmu. 

Všechna vozidla ve vozových parcích jsou vybavena povinným a havarijním pojištěním v případě nepříjemných situací na cestách, například nečekané havárie nebo poruchy vozidla. Všechny dodávky jsou vybaveny aktuální elektronickou dálniční známkou. Jestli by se vyskytl jiný problém, je zde možnost využití nepřetržitých asistenčních služeb po celé Evropské unii. 

Podmínky pro pronájem dodávky

  • Pro ztotožnění se je důležité mít občanský průkaz
  • Tak samo nesmí chybět řidičský průkaz na požadované vozidlo pro dodávky do 3,5 t platí stále řidičský průkaz skupiny B (min. 18 měsíců), 
  • pozor na to, některé půjčovny žádají zkušenosti s řízením dodávek 

Využití 

  • přepravní dodávky pro převoz osob 
  • nákladné dodávky při stěhování nábytku, věcí nebo převoz balíčků
  • při převozu objemného a křehkého materiálu
  • při transportu věcí
  • při cestování na dovolenou s větším počtem lidí a zavazadel s přepravní nebo obytnou dodávkou

Vyberte si tedy tu pravou dodávku pro svou potřebu a budete spokojeni ve všech směrech.