Obchody s cizinou mohou vynést zajímavé peníze, ale nejprve musíte protistranu přesvědčit o svých kvalitách. Nejlépe v nějakém útulném místě, kde se budou všichni zúčastnění cítit opravdu dobře. Nebylo by jistě ideální pozvat klientelu pouze do své kanceláře, bohatý kulturní program totiž určitě sbližuje. Pokud jste z Prahy, rozhodně máte spoustu různých možností, jak zaujmout. A s trochou nadsázky, snad ani nemůžete sáhnout vedle.

více v článku...

Školení nebo seminář, místa je zde opravdu dost

Není důvod ke skromnosti, protože konferenční prostory zvolené pro setkání s dalšími lidmi z oboru mohou být vskutku luxusní. A rozhodně nemusíte šetřit pozvánkami, protože kapacita je v případě potřeby až 400 míst! Tři velké sály, ve kterých je k dispozici nejen vybrané občerstvení, ale také rychlý internet.

C:\Stahujeme\zpravyaktualne.cz_hotelbelvedereprague_cz_01.jpg

Pokud chcete představit svůj projekt, plátno nebo tlumočnická kabina jsou samozřejmě snadno k mání, jen zadat příslušný požadavek! V prostorných místnostech se může uspořádat také společenská akce většího rozsahu, jako je třeba oficiální ples vaší firmy. Vlastně stačí pouze doladit podrobnosti, vyřízení všech náležitostí je velmi snadné.

Možnosti jsou vlastně takřka neomezené

Místo pro pořádání konference s domácím nebo zahraničním společníkem, ale třeba také pompéznější narozeninová oslava. Trochu tance nikdy neuškodí a určitě se shodneme na tom, že podnikové školení musí být v prostorách, které jsou inspirativní a kde se snadno vstřebávají nové vědomosti.

C:\Stahujeme\zpravyaktualne.cz_hotelbelvedereprague_cz_02.jpg

Rozhlédněte se také po mapě – hotely v Praze, kde se bude konat konkrétní událost, musí být také dobře dostupné veřejnou dopravou i vlastním vozem. A když je řeč o Praze, můžete zahraniční návštěvu nalákat třeba na nějaké historické zajímavosti. Poznávání nových kultur je totiž pro mnohé nikdy nekončící zábava!