Děkujeme všem, kteří se zajímají o přírodu a zdravé životní prostředí. Děkujeme, že nejste lhostejní a přispíváte i vy „svou troškou do mlýna“. Ať už tříděním, nebo sbíráním odpadků či recyklací. Je tolik způsobů, kterými se můžete zapojit. Loctite se rozhodl také přispět a podpořit přírodu v jejím přirozeném zotavování. Vysadil 500 stromů a započal na jaře kampaň, díky které se mohl vědomě připojit každý a získat tak i zajímavé dary.

Loctite hlásá, Pomozte opravit planetu, stačí i drobné kroky. Aby na dobrý skutek zahřál hned dvakrát, přišla značka s jednoduchou myšlenkou. Téměř každá rozbitá věc může dál sloužit, jen ji stačí opravit. Proč vyhazovat oblíbený hrnek s odštípnutým ouškem, kabelku, či boty nebo i květináč.

Proto v květnu tohoto roku odstartovala kampaň nabitá informacemi, dobročinnými skutky, ale i soutěží s krásnými cenami. Každý, kdo opravil nějakou věc vteřinovým lepidlem Loctite, se mohl zúčastnit. Stačilo spravený předmět vyfotit a fotografii sdílet na www.pouzivejloctite.cz.

Každá taková fotografie pomohla hned dvakrát. Kromě toho, že opravená věc mohla dál sloužit, slíbila značka Loctite za každou fotografii zasadit jeden strom. Do soutěže se v České a na Slovenské republice připojilo téměř 200 fotografií (198). To je hezké číslo. Loctite se ale rozhodl pomoci ještě více, a úsilí lidí tak znásobit a podpořit. A tak bylo vysazeno 500 stromů.

Děkujeme

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a kteří podíleli na pomoc naší planety. Toto je ovšem jen začátek! Připojte se k nám pro dobrou věc. Stačí tak málo, slepit, opravit, recyklovat – vrátit věcem život a pomalu i planetě.

www.pouzivejloctite.cz