Panelákové bydlení má své četné výhody, stejně jako i některá výrazná úskalí. Jedním z častých problémů je již dlouho vysloužilé původní jádro vašich domácností, které v některých případech stojí dokonce přes šedesát let. Za tu dobu jeho materiály dávno ztratily své pozitivní vlastnosti a slouží už jen k navození nehezkého starého dojmu. Jak se této přítěže zbavit?

Rekonstrukce naprosto změní váš domov

Nejspíš nikdo z nás se nebude příliš divit, že právě rekonstrukce bytového jádra je denním chlebem řemeslníků z oboru. Většina majitelů daných bytů má zkrátka těchto součástí svého domova po krk. V mnoha případech jim je dokonce i doporučeno se rychle starého umakartu zbavit kvůli možnému nebezpečí.

Každý z nás ví, že tyto desky oddělují zároveň i toaletu od koupelny. Je-li na pořadu vašeho dne rekonstrukce koupelny, pak byste se měli zamyslet nad propojením těchto dvou místností. Není to nutností, ale vypadá to moderně, přičemž to zároveň utvoří pěkný a praktický prostor. Zde je ovšem volba čistě na vašich preferencích.

Na koho vsadit?

Samozřejmě lze v současné době najít spousty profesionálních společností zaměřujících se přesně na tuto oblast. Některé jsou zbytečně drahé, jiné zase nekvalitní, zatímco občas se objeví i firma s pěknými cenami a spolehlivou prací.

Příkladem toho, jak by se to mělo správně dělat, je společnost Stavomág. Její specializací jsou rekonstrukce bytu Praha, přičemž jsou přirozeně schopni nejen vše postavit, zavést elektřinu, vymalovat, vyřešit nábytek, ale zároveň i dojet kamkoliv do okolí hlavního města. Četné pozitivní ohlasy spousty spokojených zákazníků mluví za vše. Podívejte se na jejich internetové stránky, projděte si nabídku a sami zjistíte, zdali je to ta správná služba pro vás.


Pokud hledáte nový nábytek a stále nejste rozhodnuti, co vybrat, přečtěte si magazín na livli.cz kde vám s výběrem poradí.