Navštěvujete pravidelně autorizovaný servis? Je to to nejlepší, co můžete pro své vozidlo udělat. Návštěva autorizovaného servisu by mělo být samozřejmostí pro každého řidiče. Výhodou pravidelné návštěvy autorizovaného servisu je bezpochyby prodloužení životnosti vozidla. Můžete se spolehnout na provedení pravidelných servisních úkonů, tak jak to požaduje výrobce. Lze využít také zajímavých slev. Pojďme se na vše blíže podívat v rámci tohoto článku.

více v článku...

Zimní servisní akce

Nejprve se ale pojďme podívat na možnost využití servisních akcií, které jsou vázány k určitému ročním období. Nyní, před zimou, je to samozřejmě zimní servisní akce, která vám umožní nechat si za výhodnou cenu prohlédnout vozidlo a připravit jej na zimu. Patří sem například kontrola baterie, kontrola případných chyb z diagnostiky a vyřešení problémů na vašem vozidle, které by vás mohly v zimě zastihnout.

Kromě toho si můžete v rámci zimní servisní akce nechat za zvýhodněnou cenu nainstalovat originální příslušenství, což mohou být například nosiče na lyže. Budete tak dokonale připraveni na vaši zimní dovolenou.

Šeková knížka a Předplacený servis vám pomůžou ušetřit

Jak jsme již ale řekli v úvodu, bez pravidelné návštěvy servisu se neobejdete. Přesto můžete v tomto ohledu významně ušetřit, a to platí pro majitele starších vozů, kteří mnohdy autorizované servisy opouštějí, a přitom pro to není důvod. Díky návštěvě autorizovaného servisu se přitom můžete spolehnout na:

  • Instalaci originálních dílů
  • Perfektní znalost vašeho vozidla a jeho možných bolestí

Jen v autorizovaném servisu máte jistotu, že vám opotřebené díly vymění za originální. To je významný vklad do bezpečnosti vašeho vozu a životnosti opravy. Autoservis Škoda Praha vám nabídne se Šekovou knížkou ušetřit až 20 % za servis, díly i příslušenství na vozidle starším 4 let. Předplacený servis vám zase pomůže pokrýt náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla.