Pravděpodobně jste někdy slyšeli, že dubový nábytek je velmi kvalitní a jen tak něco se mu nevyrovná. Tento nábytek je velmi kvalitní, materiál masivního dubu, z něhož je vyráběn, se v minulých dobách používal pro stavbu bitevních lodí, které musely odolávat velmi nepříznivým podmínkám. Kvalitu tohoto dřeva, které není nejlevnější, si tak jistě alespoň trochu dokážete představit. Pokud mu navíc věnujete potřebnou péči, vydrží sloužit nejen vám, ale také dalším generacím. Kde takový nábytek sehnat?

Kvalitní dobový nábytek z Česka

Pokud hledáte kvalitního výrobce, který nabízí nábytek z masivu, s radostí vám představujeme internetový obchod Nábytek z dubu, na jehož stránkách najdete výbavu do celé domácnosti. Zajímáte-li se o dubové skříně, stoly, komody, vitríny nebo stolky račte vstoupit. Veškerý nabízený nábytek je možné přizpůsobovat rozměrům, které vám budou nejvíce vyhovovat. Český výrobce sídlící v Plzni používá pro výrobu nábytku pouze kvalitní dřeviny, jejichž životnost je vysoká.

Velmi oblíbeným kusem nábytku pro výbavu domácnosti je například komoda masiv dub. Každý kousek, který vám padne do oka je jedinečný nejen uspořádáním poliček a šuplíků, ale také neopakovatelnou kresbou dřeva, která je na plochách nábytku vytvořena.

Dominanta jídelny

Pokud ve své domácnosti rádi vítáte hosty a připravujete pro ne s chutí něco dobrého k snědku, prohlédněte si jídelní stůl masiv dub, u kterého pohodlně pohostíte až 6 osob. Tento jídelní stůl masiv je bytelný a pevný nejen díky použitému dřevu, ale také díky zvolené konstrukci. Nohy stolu, slepené ze 3 vrstev dřeva, prostupují do samotné desky stolu a zvyšují tak jeho stabilitu.

Pečujte o něj po generace

Ať už si pořídíte stůl, komodu nebo třeba skříň, péče o ně je ve všech případech stejná. Pro dlouhou životnost otírejte nábytek alespoň jednou týdně suchým, bavlněným hadříkem. Pro udržení lesku nábytku jej alespoň jednou za rok natřete vhodným olejem anebo voskem.