Laserové rytí předmětů představuje snadný a praktický způsob, jak vytvořit vaše logo na reklamní předměty. Oproti tisku působí elegantně a luxusně, hodí se přitom pro různé kovové předměty. Díky tomu se jedná o ideální volbu.

Reklamní předměty

Reklamních předmětů, ze kterých můžete vybírat, je celá řada. Pokud však nehledáte klasický tisk, ale o něco luxusnější rytí, je třeba vybírat z kovových předmětů. Často se jedná o kovové propisky a psací potřeby, různé přívěsky na klíče, cestovní potřeby, zapalovače a mnoho dalšího. Díky široké nabídce můžete vybrat to pravé pro svou firmu, abyste své klienty a obchodní partnery opravdu potěšili a dali tak o své firmě vědět i dalším potenciálním zákazníkům.

Laserové rytí předmětů

Laserové rytí předmětů je výrazně praktičtější než klasický tamponový tisk. Natištěný motiv se totiž může seškrábat či setřít postupem času, to u laserového rytí nehrozí. Je tedy efektní a věčné. U eloxovaných a pochromovaných barevných tužek vzniká kontrastní efektní popis, který je nesmazatelný. Zařízení pro laserové rytí pracuje rychle a spolehlivě – své reklamní předměty tak můžete mít během krátkého času, a přitom se spolehnout na tu nejlepší kvalitu. Neváhejte vybrat vhodný reklamní předmět, který se stane součástí vašeho firemního marketingu.

Laserové rytí

Krom toho, že je laserové rytí kvalitnějším řešením, nabízí také velmi příznivou cenu. Stroj je totiž vybaven poloautomatickým nakladačem tužek a dalších drobných předmětů. Výroba tedy není složitá, může probíhat rychle, a to umožňuje také skvělou cenu. Ta se tak blíží ceně za tisk, ovšem výsledek je značně lepší.

Laserové rytí nabízí skvělé možnosti pro různé reklamní předměty. Vaše logo se na vybraném produktu bude zaručeně vyjímat a zaujme na první pohled.