Značka s příběhem

Značka UNCLE SAM a.s., která bayla založena v roce 1989 v současné době je prezentována značkou UNCS, značka prezentuje mladý, energický a sebevědomý styl, který propojuje s drsným stylem ,,pirátů silnic“.

Těší značné oblibě a proto tak můžete její kamenné prodejny najít po celém světě. Není proto problém koupit si své oblíbené tričko v Londýně, nebo třeba v Madridu. Značka sleduje aktuální módní trendy a proto se každá návštěva prodejny může stát malým módním svátkem. Nechce se Vám v současné době chodit po obchodech? Není problém, stejně dobře si na e-shopu vyberete i ze svého gauče. Kvalitní klientský servis je samozřejmostí, můžete si vybrat z mnoha způsobů dopravy, navíc při nákupu nad 2000 Kč je pro vás doprava zdarma.

Oblečení co má styl

V současné době, která je pro volbu oblečení benevolentní a člověk má možnost vybrat si z nespočtu druhů materiálů, tvarů, barev, vzorů, v době, kdy se trendy mění každou chvíli, kdy už ani obyčejné tričko nemusí být obyčejné, v takové době je správný čas vybrat si svůj vlastní styl. A mít styl znamená mít jednotnou značku. Od pánského i dámského spodního prádla až po dámské i pánské bundy a to pro každé roční období. K dostání je celá škála velikostí od XS až po 6XL, takže se zde oblékne opravdu každý. Firma UNCS již čtvrt století nabízí širokou škálu stylového oblečení po celém světě. Oblečení značky UNCS si oblékají lidé pro volný čas, do zaměstnání a ke sportu, všechny produkty a jejich střihy jsou vyjádření jedinečného životního stylu vyjadřujícího svobodu a nezávislost. Tak proč si nesestavit svůj osobitý vzhled právě z jeho výrobků?