Přemýšlíte, jak potěšit svoji drahou polovičku, poděkovat jí za veškerou péči a lásku? Netradičním dárkem, který potěší každou slečnu i paní, mohou být třeba krátké šaty na ples nebo dlouhá večerní róba. Ozvláštněním a omlazením jejího šatníku si uděláte veliké plus, potěšíte a poděkujete zároveň. Bojíte se své vlastní volby? Nakoukněte do internetového obchodu nabízejícího stovky svátečních šatů z módní návrhářské dílny společně se svou manželkou či družkou. Obdarovat ovšem můžete i maminku nebo tchyni, pokud máte pocit, že slušivé šaty budou rády využívat v návštěvě divadel, plesů i jiných slavnostních příležitostech.

Nebojte se odvážné volby – mnohým dámám i slečnám sexy šaty učarují

Ani zdánlivě usedlé slečny se nemusejí naoko tvářit, jaké v nitru jsou. Sexy dračice i rozpustilá odvážná dívka se může z každé stát jednoduchým způsobem. Nahlédněte do nabídky krátkých šatů na ples s rafinovanými střihy, bez ramínek i s ramínky, zdobením či jednoduchým elegantním střihem. Ženské tvary, pěkná postava, sportovní typ – to vše lze krásně zdůraznit správnou volbou elegantních šatů pro slavnostnější chvíle. Krajky, třpytky, flitry, kamínkové zdobení podtrhují zajímavé střihy krátkých šatů na ples i do divadla.

Krátké šaty na ples i ty dlouhých střihů mají výhodu v tom, že vhodnou kombinací s doplňky, jako je bolerko, šála, přehoz či boa, se stávají modelem, jejž lze nosit i opakovaně, aniž by budily dojem, že si tyto šaty berete moc často. Dámy, nechte se odměnit novými plesovými šaty – plesová sezona sice může skončit, ale vy je dále využijete například při slavnostních večeřích, uvolněných pracovních jednáních i návštěvách divadel či galerií. Dlouhé či krátké šaty na ples si zkrátka určitě zasloužíte.