Důležitá součást zabezpečení pozemku nebo rodinného domu. Spoušť reaguje za několik desetin sekundy, neviditelný noční přísvit dokáže fungovat až do dvacetimetrové vzdálenosti. Toulavá liška nebo zloděj? Může to být kdokoliv, cílem je vyfotit vetřelce na detailní snímek a mít jistotu, že víte o všem, co se děje jen pár kroků od vašeho domova. Dnešní fotopasti umí efektivně fungovat i během letních veder nebo zimních mrazů a nemusí vaši peněženku přijít nijak draho – levné, ale přesto velmi kvalitní modely, budou už brzy k mání…

Bezpečný domov v každém ročním období

Nemusíte investovat velké částky, zabezpečovací systémy mohou být doma i za podstatně nižší sumu, než by se dalo původně očekávat. Fotopast levně je spolehlivá a počká si i celé týdny, než se v jejím zorném poli odehraje něco opravdu zajímavého. Lesní cesta, zahrada, příchod k domovním dveřím, kovová branka s poštovní schránkou – zloději se mohou přiblížit odkudkoliv, takže je třeba mít oči opravdu otevřené. Kvalitní videozáznam, a to klidně i celou minutu, to už je důkaz jako na stříbrném podnosu, vyšetřovatelé vám rádi poděkují. Stačí ale i fotografie ve vysokém rozlišení, na které bude dobře vidět tvář pachatele. Fotopast nemusí nutně stát třeba deset tisíc korun, ale třeba jen třetinu této sumy a odvést pořád vynikající práci.

Fotopasti se umí i připojit na internet

Spárovat fotopast s wifi s chytrým mobilním telefonem a stáhnout si všechny záznamy za poslední týden. Jednoduchý úkon, který zvládnete za několik minut, stačí jen stát opodál a být v dosahu internetové sítě. Opravdu moderní způsob, jak získávat nenápadně informace – nemusíte chodit až k samotné fotopasti, ale stáhnete si data klidně při posezení pod pergolou, velmi jednoduše se smartphonem v ruce. 

Další praktickou elektroniku můžete nalézt na eshopu cel-tec.cz